×

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przerywa milczenie. Po raz pierwszy od śmierci męża

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przerywa milczenie po raz pierwszy od śmierci męża. Okazuje się, że próbuje radzić sobie z żałobą spędzając czas w gronie rodziny, jednocześnie przyłączając się do ogólnopolskiej akcji.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przerywa milczenie

Wdowa po Pawle Królikowskim po raz pierwszy od jego śmierci zabrała głos w mediach społecznościowych. Fani z niecierpliwością wyczekiwali jej słów. Trudno było przewidzieć, co i kiedy aktorka zdecyduje się opublikować. W końcu się doczekali.

Najnowszy wpis pani Małgorzaty jest związany z panującą w Polsce i na świecie pandemią koronawirusa. Aktorka zachęca Polaków, aby zostali w domu, a także pokazuje, jak ona z rodziną spędza ten czas. Okazuje się, że rodzina „Królików” wybrała popularną grę planszową, Carcassonne.

Małgorzata Ostrowska opublikowała zdjęcie i opatrzyła je hasztagami:

#Razem #zostajewdomu #spokój #rodzinatojestsiła #planszówki #dom #zostanmywdomu @antek.krolikowski @kasia_dabr @authentic_julga @crolikovska

Później podobną fotografię umieścił na Instagramie również Antek Królikowski.

Rodzina straciła męża i ojca

Paweł Królikowski, to ojciec piątki dzieci: Antka, Julii, Marceliny, Jana i Ksawerego. Zmagał się z chorobą onkologiczną. 20 grudnia 2019 r. aktor trafił do Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Jego stan określany był jako poważny. Sam aktor mówił, że walczy z chorobą nowotworową. W ostatnim wywiadzie przyznał:

Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie.

Aktora znanego m.in. z roli Kusego w serialu „Ranczo” wspierała rodzina oraz przyjaciele z planu. Niestety uwielbiany przez wszystkich artysta przegrał walkę z chorobą. 27 lutego 2020 roku media obiegła informacja, że Paweł Królikowski nie żyje.

Uroczystości pogrzebowe odbyły się 5 marca w kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca w Warszawie . Królikowski spoczął na Powązkach Wojskowych.

Myślicie, że spędzanie czasu z rodziną pomoże Małgorzacie Ostrowskiej- Królikowskiej szybciej dojść do siebie?

Źródła: www.fakt.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować