×

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna. „W tym uścisku widać tylko miłość”

Chociaż aktorka należy do najpopularniejszych w Polsce, nie uległa modzie na zarabianie dzięki macierzyństwu. Małgorzata Kożuchowska pokazała syna, robiąc to w bardzo wzruszający sposób. Takie zdjęcie to rzadki widok na profilu gwiazdy.

Macierzyństwo w show-biznesie

Nie od dziś wiadomo, że połączenie macierzyństwa i show-biznesu może okazać się żyłą złota. W czasach, gdy blogi parentingowe należą do najbardziej dochodowych, sławne osoby w łatwy sposób mogą zarobić pieniądze na ciąży i dzieleniu się swoim życiem rodzinnym.

Doskonale widać to np. na instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek, która nie miała oporów przed pokazaniem zdjęć synka tuż po porodzie. Nie ma się co dziwić. Im większa popularność, tym większe zasięgi w mediach społecznościowych. A większe zasięgi przekładają się na większe zyski (nawet od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych za jeden tylko post sponsorowany).

Są jednak gwiazdy, które prezentują skrajnie różną postawę i bardzo chronią prywatność swoich dzieci. Nie pokazują ich zdjęć, a jeśli już, to robią to w sposób bardzo taktowny. Od lat należy do nich m.in. Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna

Popularna aktorka niechętnie dzieli się zdjęciami synka. Paradoksalnie dlatego każda fotografia jest szeroko komentowana przez media plotkarskie. Nie inaczej było i tym razem.

Małgorzata Kożuchowska pokazała wzruszające zdjęcie z 6-letnim Jasiem. Chłopiec mocno ściska mamę, a na jej twarzy maluje się szczęście i miłość.

Nie widać twarzy Jasia, post niczego nie reklamuje. A mimo to, w komentarzach nie brak zachwytów. Fanki piszą:

Miłość rodziców do dziecka to najwspanialsze uczucie

Piękny widok Miłości Matczynej

W tym uścisku widać tylko miłość

I ciężko nie przyznać im racji. Miło zobaczyć zdjęcie gwiazdy i jej dziecka, które jest tak „normalne” i szczere.

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna
Instagram

Chociaż macierzyństwo było spełnieniem marzeń aktorki, Małgorzata Kożuchowska niechętnie mówi o synku w wywiadach i rzadko dzieli się szczegółami z życia rodzinnego. Mężem aktorki jest dziennikarz Bartek Wróblewski. To on wykonał zdjęcie, uwieczniające wyjątkową więź matki i syna.

Źródła: www.fakt.pl, viva.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować