×

Małgorzata Rozenek urodziła w luksusowej klinice. Ile to kosztowało?

Gdzie urodziła Rozenek? Okazuje się, że gwiazda zdecydowała się na poród w luksusowej klinice. O takiej obsłudze marzy każda kobieta.

Już po porodzie

Radosław Majdan został wczoraj po raz pierwszy ojcem. Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła syna. Chłopiec przyszedł na świat 10 czerwca o godzinie 6:35 i otrzymał imię Henryk. To już trzecie dziecko „Perfekcyjnej Pani Domu”. Ze względów medycznych wszyscy synowie gwiazdy przyszli na świat przy pomocy lekarzy (przez cesarskie cięcie).

Na Instagramie można już oglądać pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z dzieckiem. Dumny tata opublikował je na swoim profilu kilka godzin po porodzie.

To najszczęśliwszy dzień mojego życia, dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO #dzidziuśmajdana

– napisał Majdan.

Gdzie urodziła Rozenek?

W powitalnym poście pojawiła się informacja o miejscu narodzin malca. Okazuje się, że „Dzidziuś Majdana” przyszedł na świat w popularnej wśród celebrytów klinice Medicover na Wilanowie. Jest to jedna z najdroższych placówek w stolicy. Za pakiet „Prestige” należy zapłacić prawie 21 tys. złotych.

Jednak sama kwota zależy też od tego, czy był to poród naturalny, czy planowane cesarskie cięcie. To ostatnie jest znacznie droższe (dochodzi tu bowiem cena operacji). W skład pakietu wchodzi za to szereg usług, na które nie ma co liczyć w publicznych szpitalach. Zakres obejmuje m.in.:

  • opiekę dyżurującego personelu w trakcie porodu,
  • konsultację fizjoterapeuty uroginekologicznego po porodzie,
  • konsultację dietetyka,
  • opiekę dedykowanej położnej,
  • oraz pobyt mamy i dziecka w apartamencie przez pięć dni.

Najważniejsze jest jednak to, że Henio przyszedł na świat silny i zdrowy.

Źródła: www.radiozet.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować