×

W dzieciństwie została oszpecona przez lekarski błąd. Teraz makijażystka odmieniła jej życie

Niektóre dziewczyny zdecydowanie przesadzają z makijażem. Jednak zdarzają się przypadki, w których make up może odmienić czyjeś życie, przynajmniej na chwilę. 17-letnia Nosa z Rosji przekonała się o tym na własnej skórze.

Na co dzień musi zmagać się z nieprzyjemnymi komentarzami

Nastolatka bardzo dobrze wie, jak czuje się osoba, która wygląda trochę inaczej niż wszyscy. Na twarzy ma ogromną bliznę, która bardzo utrudnia normalne funkcjonowanie. Skaza jest wynikiem lekarskiego błędu i wdrożenia nieodpowiedniego leczenia.

Dziewczyna marzyła, żeby chociaż przez chwilę poczuć się tak jak jej rówieśniczki. Żeby nikt nie zwracał uwagi na bliznę zajmującą połowę jej twarzy. Chociaż raz nie chciała tłumaczyć się z tego co spotkało ją w dzieciństwie.

Goara dokonuje cudów z pomocą pędzla i kosmetyków

Na szczęście Nosa trafiła do Goary Avetisyany. Popularna na Instagramie makijażystka z Moskwy, specjalizuje w ukrywaniu bardzo widocznych niedoskonałości. Odmieniła już życie wielu dziewczyn, tym razem przyszła pora na Nosę.

Goara przyznała, że pokochała Nosę, gdy tylko przekroczyła prób jej salonu. 17-latka opowiedziała o swoim marzeniu, więc makijażystka podjęła się jej transformacji. Na filmiku widać, że nastolatka jest bardzo szczęśliwa i w końcu czuje się piękna.

Chce nauczyć nastolatkę kilku makijażowych trików

Co prawda, przemiana wykonana z użyciem makijażu jest tylko chwilowa, jednak odmieniła życie Nosy. Dodatkowo, makijażystka zaprosiła ją i jej straszą siostrę na specjalne warsztaty. Wszystko po to, żeby dziewczyny mogły same wykonywać make up zakrywający bliznę.

Co myślicie o transformacji Nosy?

Polecane

Może Cię zainteresować