×

Maja Kapłon dzielnie walczy o swoje życie! Poruszające nagranie piosenkarki dla fanów!

Jedna z gwiazd The Voice of Poland cierpi od lat na straszliwą chorobę. Jednak dzięki fanom Maja Kapłon przejdzie operację!

Od urodzenia walczy z chorobą

Od dzieciństwa boryka się z problemami z kręgosłupem oraz skoliozą. Utrudniało jej to normalne funkcjonowanie i sprawiało ogromny ból. W wieku 20 lat przeszła już 18 operacji! Okazało się, że ostatni zabieg nie poszedł po myśli lekarzy i został wykonany niepoprawnie. Pręt, który miał utrzymywać pionową podstawę ciała był uszkodzony. Mimo tego lekarze nie podjęli się próby naprawy:

Przez ostatnie dwa lata, kiedy chodziłam ze złamanym prętem, lekarze widzieli to. Jednak nie zostałam poinformowana. Nastąpił regres, mam problemy układu oddechowego, co wiąże się z tym, że nie jestem w stanie ani pracować, ani spełniać swojego marzenia, jakim jest muzyka.Finalistka The Voice of Poland

Pomimo ogromnych trudności ze zdrowiem Maja zauroczyła widzów oraz jurorów swoim głosem i talentem. W finale 8 edycji programu starła się z równie utalentowanymi piosenkarzami i zaprezentowała świetnie!

Przez cały czas trwania programu odczuwała ból i walczyła ze sobą. Ostatecznie dzięki wsparciu fanów Maja Kapłon przejdzie operację w USA.

Maja Kapłon przejdzie operację w USA

Pod koniec 2019 roku sytuacja stała się dramatyczna. Maja spędza większość czasu w łóżku i musi zażywać silne leki przeciwbólowe. Do tego dochodziło ogromne ryzyko zdrowotne dla piosenkarki. Nikt w Polsce nie chciał się podjąć jej operacji i jedyna szansa to leczenie za oceanem, co wiążę się z ogromnymi kosztami. Dlatego piosenkarka zdecydowała się na to, że poprosi o swoich fanów o pomoc. I jak się okazało… nie zawiodła się!

Nie tylko sympatycy, ale także inni artyści włączyli się aktywnie w pomoc młodej kobiecie. Zebrano 2,8 miliona złotych z zaplanowanych 5 milionów złotych. Okazuje się, że nie jest potrzebna pełna suma, aby rozpocząć leczenie! Maja podzieliła się radosnym nagraniem, gdzie informuje, że leci do USA, aby rozpocząć przygotowania do zabiegu!

Piosenkarka nie kryje radości i wrzuciła nagranie do sieci. Jest niezwykle wzruszona i dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Nagranie obejrzano już ponad 237 tys. razy!

To nie koniec walki o kręgosłup Mai. Wciąż potrzebne są pieniądze i zbiórka wciąż jest aktywna. Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Źródła: www.fakt.pl, www.radiozet.pl, www.rmfmaxxx.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować