×

Magda z Warsaw Shore jest w ciąży. Pokazała okrągły brzuszek swoim fanom

Takich wieści chyba nie spodziewał się nikt, kto śledzi losy uczestników kontrowersyjnego programu MTV. Magda z Warsaw Shore jest w ciąży! To na pewno spore zaskoczenie dla wszystkich, którzy śledzili losy ekipy z popularnego reality show. Magda na pewno była jedną z tych osób, która uwielbiała szaleć. Nie stroniła od alkoholu i całonocnych imprez. Jej znakami rozpoznawczymi były doczepiane rzęsy, kuse stroje i dużo przekleństw. Dziś po tamtej Magdzie niewiele zostało.

Magda z Warsaw Shore jest w ciąży i poinformowała o tym swoich fanów na Instagramie

To sposób ostatnio bardzo popularny wśród gwiazd. Podobnie zrobiła Joanna Krupa, która także spodziewa się dziecka. Ciąża Magdy jest jej pierwszą i celebrytka jest wyraźnie z tego powodu podekscytowana. Nas to wcale nie dziwi ?

Magda z Warsaw Shore spodziewa się dziecka
Instagram

Dodała zdjęcie, która rozwiewa wszelkie wątpliwości, a pod nim znalazły się słowa skierowane do fanów

Zostanę Mamą. ❤️ Chyba pierwszy raz nie wiem, co napisać… Napiszę więc, że to wspaniały czas, o czym dobrze wie każda z Mam, bardzo proszę o uszanowanie tego. Jestem szczęśliwa i każdego dnia bardziej gotowa na maleństwo.

Dlaczego ukrywałam ciążę? Odpowiedź na to pytanie zna chyba każda Mama. Ciąża to wspaniały okres, chwila którą człowiek chce nacieszyć się z bliskimi (a nie z całym światem, uwierzcie), upewnić, że maleństwo jest zdrowe, pomyśleć o przyszłości, planach i przede wszystkim o ZMIANACH. Ten mały człowieczek wywrócił moje życie do góry nogami, co najzabawniejsze, jeszcze nie ma go z nami na świecie, strach więc pomyśleć co będzie dalej ? niektóre kobiety chcą dzieci, niektóre najzwyczajniej w świecie nie. Każdy z tych wyborów trzeba uszanować! Jak było ze mną? Bardzo chciałam, ale też przerażał mnie fakt o ZMIANACH w moim życiu. Jestem wolnym człowiekiem, człowiekiem będącym ciągle w podróży, nie chciałam tego zmieniać… i nie zmienię. Ten mały człowieczek pozna życie podróżnika – moje i mojego mężczyzny

Magda z Warsaw Shore jest w ciąży
Instagram

Magda z Warsaw Shore jest w ciąży. Co na to fani? Oczywiście posypała się lawina komentarzy od ludzi, którzy gratulowali tego wyjątkowego stanu

Kochana, gratulacje! Jest to najpiękniejszy moment życia jaki mógł cię spotkać

To na pewno będzie chłopak ? bo urody nie odebrał ? takie gadanie niby starodawne, ale coś w tym może być

Gratulacje ❤️ dużo zdrowia i spełnienia marzeń, ale to chyba właśnie się stało ❤️?

Niczyja ciąża z publicznych osób mnie tak nie ucieszyła jak Twoja! Gratulacje i zdrówka dla was

Magda z Warsaw Shore
Instagram

To wyjątkowy czas, a fani Magdy cieszą się, że celebrytka zmieniła swoje dotychczasowe życie. My także gratulujemy!

Może Cię zainteresować

zamknij