×

Joanna Krupa spodziewa się dziecka! Radosną nowiną podzieliła się z fanami

No i w końcu polska fotomodelka, która odniosła sukces za oceanem, może pochwalić się czymś, o czym od dawna marzyła. Joanna Krupa spodziewa się dziecka! Radosną nowiną podzieliła się dziś na kanapie „Dzień Dobry TVN”. Ojcem dziecka jest oczywiście mąż celebrytki, Douglas Nunes.

Joanna Krupa spodziewa się dziecka – na taki news na pewno czekały portale i gazety od dawna

Modelka w styczniu jeszcze obawiała się, że przez swoje problemy z tarczycą może mieć problem z zajściem w ciążę. Okazało się, że starania przyniosły oczekiwane efekty. 40-latka zostanie niedługo mamą! Rozpromieniona z kanapy w studio „Dzień Dobry TVN” przekazała radosną nowinę.

„Zawsze chciałam być matką, ale nie byłam gotowa. Cieszę się, że czekałam na tę dobrą osobę. Jest to tak przyjemne uczucie”

Celebrytka opowiedziała także, jak to się stało, że jej mąż dowiedział się o tym, że zostanie tatą. Sama przyznaje, że nie zrobiła tego tak, jakby chciała. Emocje wzięły górę!

Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie. A potem wysłałam mu coś jeszcze na zupełnie inny temat i on to w ogóle na początku przegapił. Potem się dziwił, że czemu wysłałam mu zdjęcie. Mogłam powiedzieć mu w domu. Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna

My serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom!

Może Cię zainteresować

zamknij