×

Magda Gessler znowu przytyła? Jej twarz zmieniła się niemal nie do poznania

Magda Gessler znowu przytyła? Fani od razu zauważyli, że słynna restauratorka nieco się zmieniła. Najnowsze zdjęcia z Hiszpanii opublikowane na jej instagramowym profilu nie pozostawiają złudzeń.

Zawrotna kariera restauratorki

Kariera Magdy Gessler nie przestaje się rozwijać. Słynna, polska restauratorka wciąż poszerza swoje horyzonty. Oprócz prowadzenia programu „Kuchenne rewolucje”, gwiazda TVN sprzedaje własne patelnie, posiada restauracje oraz kanał na YouTube. Dochody celebrytki są gigantyczne, ale Gessler nie zwalnia tempa i nadal angażuje się w kolejne projekty.

Od czasu do czasu warto jednak znaleźć chwilę na odpoczynek. W myśl tej rady gospodyni „Kuchennych rewolucji” udała się na urlop do Hiszpanii. W towarzystwie córki – Lary Gessler oraz wnuczki – Neny, Magda Gessler relaksowała się w ciepłym klimacie. Celebrytka znalazła chwilę czasu, aby opublikować na Instagramie zdjęcie z wakacji. Fotografia bardzo wyraźnie przedstawia jej twarz bez jakiegokolwiek retuszu. Obserwujący jej konto internauci od razu dostrzegli, że restauratorka… przytyła. Jej policzki napuchły, a oczy stały się mniej widoczne.

Magda Gessler znowu przytyła?

Restauratorka na pewno nie będzie mieć za złe tego, że komentujący w (mniej lub bardziej) kulturalny sposób zwrócili uwagę na to, że nieco przytyła. W komentarzach czytamy:

Samo zdjęcie w sobie jest apetyczne, Pani Madziu.

Babcia pulchniutka.

Na twarzy wypisane szczęście.

Za chwilę jej twarz wybuchnie 🤔

Jesteście cudne!! Do schrupania! Wszystkie tsy

Niedawno Magda Gessler została babcią. W rozmowie z Plejadą wyznała, że jest zachwycona swoją wnuczką oraz tym, jak jej córka odnalazła się w roli matki. Pojawienie się na świecie Neny wywróciło jej życie do góry nogami. 

Przede wszystkim zupełnie inaczej odnajduję się w roli matki. To jest chyba najważniejsze. Lara na nowo wstrząsnęła moim życiem! Patrzę na moją córkę jak na pietę. Nigdy nie widziałam tak pięknej i tak nieprawdopodobnie zauroczonej, odmienionej i cudownej matki. Kolejny raz zakochałam się w swoim dziecku i jestem tym ogromnie wzruszona. Lara jest matką jak z bajki. Takich kobiet już nie ma. Ona ma w sobie tak ogromny spokój wewnętrzny! To jest niebywałe.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij