×

Magda Gessler z wnuczką! W końcu zobaczyła ją na żywo

Magda Gessler pozuje z wnuczką. Z powodu pandemii i ryzyka epidemicznego dopiero teraz mogła nacieszyć się małą Neną.

Nowy związek Lary

Córka Magdy Gessler, Lara dała się do tej pory poznać jako wolny duch, niespecjalnie przywiązany do społecznych konwenansów, takich jak stabilne związki, czy noszenie bielizny.  Jej pierwsze małżeństwo przetrwało zaledwie kilkanaście miesięcy i Lara pożegnała się z nim bez żalu.

Wiosną 2019 roku warszawski sąd zakończył jej półtoraroczne małżeństwo z Pawłem Ruczem. Podobno nikt nad nim za bardzo nie rozpaczał. Paweł postanowił zacząć nowe życie za granicą, a Lara szybko znalazła nowego chłopaka. Magdzie Gessler pewnie trudno było zdusić w sobie słowa: „a nie mówiłam?”.

Od początku ostrzegała córkę, że narzuciła ciut za szybkie tempo.  Restauratorka zwróciła jej ponoć uwagę, że 26 lat to trochę za młody wiek, by podejmować tak poważne decyzje. Lara uznała jednak, że Paweł jest miłością jej życia i już nigdy nie spotka nikogo lepszego.

Magda Gessler pozuje z wnuczką

Na szczęście obecny partner córki, Paweł Szeląg znacznie bardziej przypadł restauratorce do gustu niż poprzedni. Przede wszystkim dlatego, że wraz z Larą zadbali o to, by wreszcie uczynić Magdę babcią.

Mała Nena przyszła na świat pod koniec października, czyli w trudnych czasach pandemii. Z tego względu restauratorka nie mogła od razu nacieszyć się wnuczką. Najpierw wszyscy musieli się upewnić, co do stanu swojego zdrowia. No ale co się odwlecze… Wreszcie nadszedł czas, by Magda Gessler mogła przytulić wnuczkę. Podekscytowana babcia od razu pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z tego ważnego wydarzenia.

W ten sposób wywołała dyskusję, do kogo mała jest najbardziej podobna. Niektórzy twierdzą, że Nena odwdzięczyła włosy po babci. Już lepiej pomińmy fakt, że włosy Magdy Gessler w całości nie należą do niej… Pod zdjęciem pojawiły się życzliwe komentarze:

Pani Madziu, gratuluję ślicznej wnusi.

Trzy piękne kobiety. Uwielbiam panią!

Coś pięknego i wzruszającego.

Besos pani Madziu, wspaniała babcia z pani!

Prawda, że śliczne?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Źródła: www.instagram.com, www.plotek.pl

Może Cię zainteresować

zamknij