×

Magda Gessler schudła i to bardzo! Królowa polskiej gastronomii zrzuciła kilkanaście kilogramów

Magda Gessler schudła! Królowa polskiej gastronomii zrzuciła aż kilkanaście kilogramów, co widać gołym okiem. Zdradziła, czemu zawdzięcza swoją przemianę i jakie triki pomogły jej w osiągnięciu celu.

Magda Gessler zgubiła zbędne kilogramy!

Gwiazda „Kuchennych rewolucji” od lat prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Masa obowiązków zawodowych sprawia, że trudno było jej dopilnować ilości posiłków i zdrowego trybu życia, co odbijało się na jej sylwetce. Zmiana w nawykach żywieniowych była więc kluczowa do zrzucenia dodatkowych kilogramów.

Do tych przekonał ją podobno syn, Tadeusz Müller. Było warto, bowiem zdrowsza dieta weszła restauratorce w krew, w wyniku czego dodatkowe kilogramy zaczęły znikać…

Magda Gessler schudła. Gwiazda zdradziła, czemu zawdzięcza swoją przemianę

Magda Gessler pierwsze zmiany w swojej diecie wprowadziła już w 2020 roku. Od tego czasu spożywa mięso jedynie raz w tygodniu, a kiedy nie pracuje, zdecydowanie więcej uwagi poświęca na to, co trafia do jej żołądka.

Oprócz mięsa gwiazda pożegnała wykluczyła ze swojej diety także pieczywo, zwłaszcza pszenne chleby i bułki. Zamiast tego raz dziennie spożywa kromkę (nie więcej) chleba pytlowego na żytnim zakwasie.

Na dietę królowej polskiej gastronomii zwykle składa się pięć lekkich posiłków, skomponowanych przede wszystkim z warzyw z dodatkiem ziół i kwiatów, dobrych ryb czy ryżu. Gessler bardzo dba również o to, aby pić odpowiednią ilość wody tj. w jej przypadku szklanka ciepłej wody z cytryną co dwie godziny. Restauratorka częściej sięga dziś także po werbenę i czarną herbatę z miętą. Unika natomiast alkoholu. Okazjonalnie wypije kieliszek szampana.

Syn nie musiał mnie do niej namawiać, bo ja i tak nigdy nikogo nie słucham. Rzeczywiście ograniczyłam ilość spożywanego mięsa. Postawiłam na warzywa, ryż, dobre ryby i takie menu mi służy. Czuję się lżejsza, mam więcej energii tak potrzebnej w moim zawodzie, a efektem ubocznym jest kilkanaście kilogramów mniej… Jem oszczędniej, staram się jeść pięć posiłków dziennie. Jeśli wybieram sałatę, to zjadam jedną czwartą główki, a nie pół. […] Piję dużo wody, ziołowych naparów

– komentowała Magda Gessler w rozmowie z „Party”.

Ile dokładnie udało się schudnąć Magdzie Gessler?

Nie wiadomo, a to dlatego, że gwiazda „Kuchennych rewolucji” nie staje na wadze. Jak sama o sobie mówi, nie jest typem osoby, która co tydzień notuje, ile schudła.

Zdecydowanie ważniejsze od liczb, są dla niej lepsze samopoczucie i efekt wizualny.

Tak trzymać!

Źródła: www.radiozet.pl, www.facebook.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować