×

Magda Gessler pokazała jak wyglądała w liceum. Te zdjęcia robią furorę!

Zważywszy na fakt, jak bardzo aktywną osoba jest Magda Gessler, aż ciężko uwierzyć, że ma już 66 lat! Mimo wielu obowiązków i projektów, najbardziej znana restauratorka w Polsce wciąż znajduje czas dla fanów, z którymi jest w kontakcie poprzez media społecznościowe. To właśnie za ich pośrednictwem dzieli się z nimi również różnymi zdjęciami i przemyśleniami. Tym razem przyszedł  jednak czas na wspomnienia, bowiem Magda Gessler podzieliła się zdjęciami z przeszłości.

Magda Gessler podzieliła się zdjęciami z przeszłości

Znana restauratorka postanowiła zrobić podróż w czasie i podzieliła się z fanami zdjęciami ze swojej młodości. Co więcej, na jednym z nich możemy zobaczyć nie tylko restauratorkę w krótkich i prostych włosach, ale również inne gwiazdy ze świata polskiego show biznesu, m.in. Bogusławą Lindę i jego żonę Lidie Popiel.

Był i taki czas….. było … wesoło … było radośnie …, rozpoznajecie moich gości –  napisała pod zdjęciem

Poznajecie?

Magda Gessler podzieliła się zdjęciami z przeszłości

Instagram

Reakcje internautów

Internauci bardzo szybko zwrócili uwagę na fryzurę restauratorki, która w jednym z komentarzy oznajmiła, że nie rozważa już powrotu do krótkich włosów. Pojawili się też tacy którzy stwierdzili, że Gessler nie przypomina siebie sprzed lat z uwagi na strój. No cóż, ciężko się z tym nie zgodzić, bowiem nie trzeba śledzić jej losów na bieżąco, aby stwierdzić, że 66-latka gustuje dzisiaj w zdecydowanie bardziej wyrazistych kolorach – w końcu nie bez powodu jest nazywana kolorowym ptakiem.

Kto by pomyślał, że jeszcze jakiś czas temu Magda Gessler ubierała się w czarno-białe stylizacje, aby nie wyróżniać się na tle pozostałych.

To nie jedyne zdjęcie, którym pochwaliła się w ostatnim czasie restauratorka. To, jak sam opis wskazuje, zostało zrobione w 1991 roku w święta. Gessler miała wtedy 38 lat.

Magda Gessler podzieliła się zdjęciami z przeszłości

Instagram

Tak z kolei wyglądała w 1970 roku – miała więc zaledwie 17 lat. Prawda, że była wtedy zadziwiająco podobna do swojej córki Lary?

A Tobie w której wersji bardziej się podoba?

Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować