×

Magda Gessler promuje swoje pączki. Fani: „Oszalałaś z tą ceną?”

Dla wielu tłusty czwartek to jedno z najważniejszych świąt w roku. Nawet najwięksi zwolennicy zdrowej żywności mają problem, żeby oprzeć się pączkom i faworkom z ulubionej cukierni. W mediach przez cały dzień jesteśmy zasypywani przepisami i poradami, gdzie znajdziemy najlepsze wypieki. Do całego szaleństwa najsłodszego dnia w roku, swoje grosze dołożyła też Magda Gessler.

Cena ma znaczenie

Wszyscy wiedzą, że Magda Gessler to niezwykle barwna osobowość nie tylko show-biznesu, ale też świata kulinarnego, w którym przecież rozpoczęła karierę. Nic więc dziwnego, że w tłusty czwartek w jej cukierniach możemy znaleźć pączki. O ile same pączki promowane przez Gessler nie są niczym niezwykłym, to ich cena mocno zaskoczyła internautów. Instagramowi obserwatorzy „kreatorki smaków” zdążyli już ochrzcić wypieki mianem „pączków dla bogaczy”.

Sygnowane wypieki

Polecając swoje pączki na Instagramie, Magda Gessler okrasiła je charakterystycznym, uwielbianym przez fanów, niepoprawnym ortograficznie i gramatycznie opisem:

Ubostwiam te paczki.., z roza .., kochani tłusty czwartek bez nich jest do niczego … 30 zoltak@na kg maki to sie czuje i masełko .. i same grzechy .., musiciebich spróbować lepiej malo a pysznie i dla wagi i dla smaku

Oczywiście w poście znalazła się też fotografia dobrze wyglądających pączków z różą i skórką pomarańczową.

Internauci nie są zachwyceni

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Szybko oburzyli się, że pączki od Gessler kosztują 9 zł. Rzeczywiście wydaje się, że to sporo, skoro w zwykłej cukierni cena pączka nie przekracza 2 zł – ewentualnie 4 zł jeśli odwiedzimy bardziej popularne miejsce. Pod postem pojawiły się komentarze, że bardzo dobre pączki można kupić za 1,70 zł, a na pączki Gessler stać wyłącznie bogaczy.

Sry, ale 9zl to już jest pazerność i zdzierstwo.

Oszalałaś z tą ceną? Kpisz z Polaków oraz ich zarobków. Sama sobie jedz te pączki. Sztuką jest zrobić dobrze za przystępną cenę, a nie horrendalną i się jeszcze tym jarać. Wstyd!

Czy pączki Magdy Gessler są za drogie? Pewnie tak. Jednak zamiast zaczynać burzę w komentarzach, lepiej zjeść swojego ulubionego pączka, za którego nie musimy przepłacać.

Może Cię zainteresować

zamknij