×

Dodawał spermę do pączków. Później rozdawał je za darmo kobietom

Mężczyzna dodawał spermę do pączków, a później częstował nimi kobiety. Nagrania wrzucał do sieci. Dzięki temu udało się go namierzyć i przerwać ohydny proceder.

Dodawał spermę do pączków

Najwyraźniej miłość do kuchni objawia się na różne sposoby. Przykładowo reakcja sanepidu w sprawie pizzerii, gdzie mężczyzna uprawiał seks z ciastem nie była optymistyczna. Najwyraźniej aż tak bliski kontakt z potrawami jest niezgodny z etyką oraz z przepisami BHP.

Na inny ohydny pomysł wpadł fotograf ze Szczecina. Obrzydliwe postępowanie 40-letniego mężczyzny zszokowało i obrzydziło Polaków. Do zaspokajania swoich chorych żądzy używał… pączków!

O tym, że mężczyzna częstował nieświadome kobiety jedzeniem ze spermą było głośno w 2016 roku. Nagrania z ohydnego czynu wrzucał do sieci. Widać było na nich, jak wstrzykuje nasienie do pączków, ciastek i napojów, którymi później częstował swoje „ofiary”. Były to młode kobiety, które brały udział w castingu na pracownika butiku.

Ten obrzydliwy proceder trwałby dalej, gdyby nie internauci, którzy na jego filmiki natrafili za pośrednictwem portalu Wykop.pl.

Dodawał spermę do pączków
Pixabay

Zatrzymano zboczeńca

Oburzeni internauci zabrali się za poszukiwanie autora filmików. Dzięki zbiorowemu śledztwu udało im się namierzyć lokal pojawiający się na nagraniach i ustalić tożsamość fotografa. Co więcej, mężczyźni, którzy na nagraniach rozpoznali swojego znajomego, wzięli sprawy w swoje ręce i… sami zatrzymali zboczeńca.

Jak podaje Gazeta Wyborcza, miesiąc później fotograf zasiadł na ławie oskarżonych. Szczeciński sąd uznał go winnym m.in. doprowadzenia dziewięciu kobiet „do innej czynności seksualnej”, a także dodawania swojego nasienia do pączków i napojów, którymi później częstował nieświadome niczego dziewczyny.

W rezultacie obrzydliwiec usłyszał wyrok 4,5 roku pozbawienia wolności. To jednak nie koniec. Przez najbliższych 15 lat nie może wykonywać zawodu fotografa. Ma też sądowy zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych kobiet na odległość bliższą niż 10 metrów przez 7 lat.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.wprost.pl, www.fakt.pl, szczecin.wyborcza.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij