×

Maciej Musiał chwali się zdjęciem z tatą. To znany aktor!

Maciej Musiał jest jednym z najlepiej zapowiadających się aktorów młodego pokolenia. Ale niewielu wie, że gdy kariera Maćka nabierała tempa, w jego życiu prywatnym źle się działo. Dziś wszystko wskazuje na to, że młody aktor poukładał sobie relacje z ojcem na nowo. Tata Maćka Musiała również jest rozpoznawalnym aktorem.

Trudne dzieciństwo Maćka Musiała

Teraz aktor ma 26 lat, lecz swoją karierę rozpoczął już kilkanaście lat temu. Mimo zdobytej w młodym wieku sławy, sodówka nie uderzyła mu di głowy. Aktor jest bardzo ambitny, walczy o swoje marzenia, jednocześnie chroniąc prywatność i stroniąc od skandali. Być może dlatego niewielu widzów wie, że ojciec Musiała również działa w przemyśle filmowym.

Gdy aktor, któremu udział w serialu „Rodzinka.pl” przyniósł ogromną popularność, zaczął rozwijać swoją karierę, w jego życiu prywatnym nie działo się dobrze. Rodzice, którzy byli ze sobą przez 20 lat, postanowili się rozwieść. W dodatku rozstali się, tocząc ze sobą boje. Atmosfera w domu Musiałów stała się bardzo napięta. To było skrajnie trudne doświadczenie dla Maćka, który w tym czasie przygotowywał się do matury. Tabloidy donosiły, że Maciek chciał doprowadzić do pogodzenia rodziców.

Maciek pokazał swojego tatę, a fani oszaleli!

Gy dochodzi do rozwodu, a rodzice nie rozstają się w zgodzie, dzieci zazwyczaj muszą się opowiedzieć po jednej ze skonfliktowanych stron. Tak było również w przypadku Maćka Musiała. Młody aktor stanął po stronie mamy. Długo nie mógł się uporać z tym, że ojciec odszedł od rodziny. Czuł do niego duży żal.

Wygląda jednak na to, że czas zagoił rany, a obu panom udało się dojść do porozumienia. Z okazji Dnia Ojca Maciek dodał zdjęcia ze znanym tatą. Fotografie wykonał Damian Noszkowicz.

Tata. Mój największy Boss

– napisał Maciek pod fotografiami.

Widać podobieństwo?

A tak było ponad ćwierć wieku temu:

Andrzej Musiał zagrał w wielu popularnych produkcjach

Niektórzy fani Maćka byli zaskoczeni faktem, że i jego tata jest popularnym aktorem. Czy to właśnie on zaraził syna miłością do grania?

Andrzej Musiał grał m.in. w „Psach”, „Wiedźminie” czy „Młodych wilkach”. Ma na koncie także wiele ról na deskach teatru i w serialach.

Mogliśmy go również zobaczyć w serialach takich jak: „Na dobre i Na złe”, „Korona Królów”, „Plebania”

Wow, nie wiedziałam!

Twój tata grał w samych „Psach” od mistrza Pasikowskiego. Szacun

– czytamy w komentarzach.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij