×

Maciej Dowbor zmienił fryzurę. Fani zachwyceni: „No wreszcie! Jak człowiek”

Maciej Dowbor zmienił fryzurę. Pożegnał długie włosy i brodę. Niektórzy twierdzą, że teraz wygląda jak George Clooney. Z kolei ci bardziej złośliwi piszą w komentarzach: „W końcu wyglądasz, jak człowiek”. Podoba Wam się tak radykalna metamorfoza Maćka?

Dowbor i jego internetowa działalność

Maciej Dowbor jest popularnym prezenterem telewizyjnym, dziennikarzem, prelegentem. Od dłuższego już czasu bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie wraz z żoną organizują tzw. Domówki u Dowborów. Obecnie jego instagramowy profil obserwuje ponad 219 tysięcy osób!

W ostatnim czasie bardzo zmienił swój wizerunek. Nie było już skrzętnie przystrzyżonych włosów, a długie niedbałe pasma. Pojawiła się także i pokaźna broda. Wielu osobom nie przypadło to do gustu. Jednak jakby tego było mało, jeszcze w marcu tego roku chwalił się warkoczykami na głowie! Jego żona żartowała wówczas z jego fryzury:

A Wam się podobała „metamorfoza” Maćka w warkoczykach? Może przypomina Wam jakiegoś sportowca? Sądzę, że to był główny powód dla którego, dał sobie te warkoczyki zapleść.

maciej dowbor zmienił fryzurę
Instagram
aciej dowbor zmienił fryzurę2
Instagram

Maciej Dowbor zmienił fryzurę

Ostatecznie po kilku miesiącach hipsterskiego wyglądu zdecydował się na naprawdę radykalną metamorfozę. W sumie to wrócił do swojej fryzury sprzed lat, która tak bardzo podobała się wielu osobom. Jak przystało na influencera z prawdziwego zdarzenia, swoją przemianę zrelacjonował na Instagramie oraz na Facebooku.

Czary-mary, hokus-pokus – Marylka Duda zakręciła czarodziejską różdżką i BANG‼️‼️‼️😂😂😂 I jak?! Może być?! Żegnajcie długie kudły i broda. 😢😢😢 #nowafryzura #nowaja #zmiany #czarymary #salon #fryzjer

Zwłaszcza jego obserwatorki były zadowolone. Pozytywnym komentarzom nie było końca! Jedna z fanek stwierdziła nawet, że powinien nosić krótko ostrzyżone włosy, ponieważ „fryzura na leśnego dziada” strasznie go postarza. Inne pisali jeszcze:

Młody chłopak teraz. Normalnie dwudziestka

Milion razy lepiej. 20 lat młodziej

No wreszcie! Jak człowiek 👍🏻

Przemianę skomentowała nawet żona Macieja, Joanna. Była rozżalona, że jej mąż akurat wyjechał i nie mogła pobyć z nim sam na sam…😁

Kurczaki, szkoda mężu, że wyjechałeś

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować