×

Luksusowa willa Kim Kardashian. Celebrytka ma dobry gust? (ZDJĘCIA)

W jednym z udzielanych wywiadów Kanye West stwierdził, że ich dom przypomina klasztor. Luksusowa willa Kim Kardashian i jej rodziny, faktycznie wygląda dość… oryginalnie. Do luksusowej futurystycznej rezydencji, para wprowadziła się w 2017 roku.

Ponoć aż do dzisiaj Kim nie miała okazji, żeby popływać we własnym basenie.

Wszystko na sprzedaż

Kim Kardashian bardzo chętnie dzieli się swoją prywatnością. Gdy w sieci pojawiły się filmy porno z udziałem celebrytki, fani mogli poznać ją od tej najbardziej intymnej strony – dosłownie. Ale nawet to nie zaszkodziło popularności Kim. Nazwisko Kardashian jest dzisiaj marką, sprytnie zbudowanym imperium sióstr Kardashian i ich matki-menagerki, Kris Jenner.

Niektórzy fani ryzykują życie, by upodobnić się do Kim. Choć trzeba przyznać, że od kiedy została matką, liczba ekscesów z Kim w roli głównej zdecydowanie zmalała. Niedawno nawet zapowiedziała, że chce robić karierę prawniczą. Co nie oznacza, że celebrytka pozwala o sobie zapomnieć.

Kim i Kanye West tym razem postanowili, że „wpuszczą” fanów do swojej luksusowej futurystycznej rezydencji w Los Angeles.

Luksusowa willa Kim Kardashian

Małżonkowie wprowadzili się do luksusowej willi w Hidden Hills już w 2017 roku. Ale dom kupili już w 2013 roku. 4 lata trwało, zanim wyremontowali go tak, by wreszcie spełnił ich oczekiwania.

Sama willa, bez wliczania późniejszego remontu, kosztowała 20 milionów dolarów. Niewiele, biorąc pod uwagę, że majątek pary wycenia się na setki milionów dolarów.

Jedną ze zmian było połączenie dwóch mniejszych basenów w jeden duży. Ale – jak twierdzi Kim – dotąd nie miała okazji w nim popływać. Basen jest podgrzewany i przystosowany tak, by mogły bawić się w nim dzieci.

To nie koniec atrakcji w willi Kim i Kanye.

Życie usłane różami

Kim jest chodzącym dowodem na to, że można zgromadzić fortunę, w rubrykę zawód wpisując: celebrytka.

Chociaż każdy, kto zna przeszłość Kim wie, że celebrytka do świętych nie należy, jej luksusowa willa faktycznie przypomina klasztor. Rządzi w niej biel, minimalizm (co nie przełożyło się na skromne wydatki), duże przestrzenie i wysokie korytarze. Inspiracją do stworzenia podobnych wnętrz, miała być North – najstarsza córka znanej pary.

Ozdób jest tutaj raczej niewiele. Wnętrza są tak puste, że internauci zaczynają je wypełniać i dekorować, przy pomocy Photoshopa. Kim zależało ponoć na tym, by dzieci mogły beztrosko i bezpiecznie bawić się w dużych przestrzeniach, np. jeżdżąc na deskorolce.

Wiadomo też, że Kim nie byłaby tym, kim jest, gdyby nie jej pośladki. Nic dziwnego, że bardzo o nie dba. W poprzedim domu miała np. cztery złote toalety. Oprócz nich, wartą milion dolarów lodówkę pokrytą kryształkami Svarovskiego, królewskie łoże (takie same ma królowa Elżbieta II), jacuzzi i kosze na śmieci z logo Louis Vuitton.

Wygląda na to, że gust Kim po narodzinach dzieci bardzo się zmienił.

Oto zdjęcia przedstawiające zdjęcia z luksusowej willi:

Wersja po prawej to inwencja internautów – która wizja podoba wam się bardziej?

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować