×

Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał syna! „Nie ma piękniejszego”

Czwarty sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zakończył się niemal całkowitym sukcesem. Tylko jedna para nie dostrzegła przed sobą wspólnej przyszłości. Pozostali deklarują, że pokochali małżonków wybranych dla nich przez telewizyjnych ekspertów. Szczególnie u Łukasza i Oliwii sprawy nabrały tempa. Para właśnie powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Dumny tata pokazał syna na Instagramie!

Udana czwarta edycja programu

Oliwia i Łukasz nie od razu podbili serca widzów reality show. Oliwii ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaszkodziła nagłośniona w mediach sprawa jej uczestnictwa w pierwszym sezonie, gdzie mignęła w scenie z pubu jako koleżanka jednej z uczestniczek. Pojawiły się spekulacje, czy aby nie jest podstawioną statystką, ale na szczęście zostały ucięte w zarodku.

Okazało się bowiem, że Oliwia jest w zaawansowanej ciąży i wraz z Łukaszem oczekuje narodzin wspólnego dziecka. Trudno o lepszy dowód prawdziwości uczucia, które połączyło tę parę.

Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał syna

Dziecko ociągało się z przyjściem na świat. Poród nastąpił kilka dni po wyznaczonym terminie, dokładnie w Dzień Matki.
Dumny tata opublikował właśnie swoje pierwsze zdjęcie z synkiem i wzruszającym komentarzem:

Wiele osób mówiło mi że nie ma piękniejszego uczucia niż to, kiedy trzyma się po raz pierwszy swoje dziecko. I wiecie co? Potwierdzam. Cały świat się wtedy zatrzymuje i liczy się tylko ten mały bobas, który jest wtulony w Ciebie. Nie da się opisać tego słowami, to trzeba przeżyć. Teraz dopiero poczułem się prawdziwym tatą.

Jak ujawniła mama Łukasza, był on obecny przy porodzie. Na szczęście, w związku ze znoszeniem obostrzeń wprowadzonych z powodu zagrożenia koronawirusem, porody rodzinne od niedawna znów są możliwe.

Poród w czasach pandemii

W rozmowie z Plotkiem Łukasz podkreślił, że bardzo mu na tym zależało:

Poród odbył się w ciężkich czasach i wiązało się to z różnymi utrudnieniami. Musiałem mieć specjalny strój jednorazowy, maseczkę oraz aktualne badania. Najważniejsze jednak dla mnie było to, że w ogóle mogłem być przy porodzie. Co dwa tygodnie wcześniej nie byłoby możliwe.

Łukasz ujawnił, że zamierza być aktywnym tatą i dobrze odnajduje się z rodzicielskich obowiązkach:

Dzisiaj odebrałem żonę i syna ze szpitala. W końcu mogę się cieszyć ich obecnością. Oliwia ma się bardzo dobrze i powoli wraca do pełni sił. Pierwszą zmianę pieluszki mam już za sobą.

Mały Franek jest drugim dzieckiem programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Wcześniej na świat przyszedł synek Anity i Adriana z trzeciej edycji. Wkrótce do grona maluchów dołączy dziecko Pauliny i Krzysztofa z drugiej edycji oraz córeczka Anity i Adriana, którzy w dziedzinie rodzicielstwa najwyraźniej postanowili pójść za ciosem.

Oliwia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

TVN Player

Źródła: www.plotek.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować