×

Łukasz z „Rolnik szuka żony” pokłócił się z Agatą. Jego krzyki słyszeli nawet przechodnie

Łukasz Sędrowski w „Rolnik szuka żony” to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych, a zarazem kontrowersyjnych postaci wszystkich edycji programu. Przypomnijmy, że uczestnik wywołał sporo zamieszania. Mężczyzna wybrał na swoją partnerkę Agatę, mimo że narobił sporo nadziei innej kandydatce, Paulinie. Więcej na ten temat tutaj. Ta postanowiła jednak tak tego nie zostawić i opublikowała w sieci przypuszczenie, jakoby zwycięstwo Agaty spowodowane było zajściem w ciążę. To zdanie podzieliła spora część internautów.

Na tym jednak nie poprzestała…

Paulina zaznaczyła także w swoim poście, że Agata na pewno będzie jeszcze płakać przez Łukasza. Na odzwierciedlenie tych słów w rzeczywistości nie trzeba było długo czekać.

Rolnik szuka żony

Zażarta kłótnia uczestników programu

Spotted: Szczytno opublikował w ostatnim czasie informację o tym, jak rolnik Łukasz wdał się w ostrą wymianę zdań ze swoją narzeczoną przed filią popularnej pizzeri. Choć imiona we wpisie nie zostały podane, internauci nie mieli najmniejszych wątpliwości, że chodzi właśnie o wspomnianego wcześniej Łukasza i Agatę.

Nie pozdrawiam gwiazdy z programu TVP1, która nie ma poszanowania do swojej wybrankiTwoje darcie się było słychać aż przed lokalem „Da Grasso”, w którym byleś dnia 26.11.2018. Widać, jak ludzie się zmieniają po zaręczynach. Mam nadzieję, że ta kobieta pójdzie po rozum do głowy i cię zostawi – czytamy we wpisie Spotted: Szczytno

Po takim wpisie Paulina z pewnością odetchnęła z ulgą, że Rolnik nie wybrał właśnie jej. Internauci wyrazili także nadzieję, żę Agata szybko się opamięta i zostawi nieokrzesanego mężczyznę. Myślicie, że już wkrótce odważy się podjąć taką decyzję?

Może Cię zainteresować

zamknij