×

Łukasz z „Rolnika…” nazwał Agatę „największą pomyłką życia”. Miał ku temu swój powód

Łukasz i Agata z „Rolnik szuka żony” nie są razem? Choć taka informacja obiegła sieć, o czym pisaliśmy tutaj, nigdy nie została oficjalnie potwierdzona przez uczestników programu. Spore podejrzenia na ten temat wzbudził jednak fakt, że Agata usunęła wszystkie wspólne zdjęcia z narzeczonym ze swojego profilu na Instagramie. Łukasz przemilczał sprawę, wybuchł i nazwał swoją ex-narzeczoną „największą pomyłką życia”! Czyżby miał ku temu powody?

„Ktoś” włamał się na na konto na Facebooku Łukasza?

Rolnik zamieścił na swoim Instagramie wiadomość, że ktoś chciał włamać się na jego konto na Facebooku i maila.

Osoba która logowała się na moje konta społecznościowe poniesie prawne konsekwencje!!!! – napisał

Czy Łukasz może mieć jakieś podejrzenia? Okazuje się, że tak. Kiedy zagłębimy się w komentarze pod wpisem rolnika, ten zdradził, że włamania dokonała osoba, którą wcześniej wpuścił „do domu i do serca”. Nie trzeba być geniuszem, aby stwierdzić, że chodziło o Agatę, z którą jakiś czas temu zaręczył się w „Rolniku…” i wielokrotnie pokazywał się w programach śniadaniowych.

Poniesie konsekwencje…. Trzeba uważać komu się ufa, wpuszcza do domu i do serca włamanie na email  i konta społecznościowe zrobiła moja największa pomyłka życia… – napisał Łukasz w odpowiedzi na komentarze fanów

Warto zaznaczyć, że w konsekwencji Łukasz także usunął wspólne zdjęcia z Agatą ze swoich profili w mediach społecznościowych. Czy to już definitywny koniec pary bohaterów z programu?

Przypomnijmy, że w 5. sezonie „Rolnik szuka żony” para deklarowała wielką miłość

I choć widzowie nie wróżyli im przyszłości ze względu na charakter i sposób bycia Łukasza, oboje postanowili pokazać, że się mylą. W końcu ich miłość miała wszystko przezwyciężyć…

Zastanawiające jest, czego Agata mogła szukać na koncie społecznościowych Łukasza (o ile to w ogóle ona)? Czyżby miała jakieś podejrzenia?

Może Cię zainteresować

zamknij