×

Agata z „Rolnik szuka żony” opublikowała emocjonalny wpis. Wciąż cierpi po rozstaniu z Łukaszem

Wygląda na to, że Agata z „Rolnik szuka żony” nadal przeżywa związek i rozstanie z Łukaszem. Para zaręczyła się w programie, ale ich drogi rozeszły się kilka miesięcy później. Ostatnio na Instagramie Agata opublikowała emocjonalny wpis, który nie trudno odnieść do niedawnego zawodu miłosnego.

Ich związek od początku budził emocje widzów

Agata Rusak i Łukasz Sędrowski to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par hitowego programu TVP. Kobieta była ulubienicą Łukasza od początku 5 edycji „Rolnik szuka żony”, ale mimo to 37-latek dawał nadzieję też innym uczestniczkom. Widzowie od początku podejrzewali, że para znała się wcześniej, tym bardziej, że w jednym z ostatnich odcinków Łukasz oświadczył się Agacie.

Agata i Łukasz z „Rolnik szuka żony” zerwali zaręczyny

Niestety ich uczucie nie wytrzymało próby czasu. Fani czekali na informację o ślubie, ale zamiast tego para poinformowała o rozstaniu. Internauci mogą nadal jedynie snuć domysły, co było przyczyną takiej decyzji, bo nie chcieli zdradzić, dlaczego zerwali zaręczyny. To raczej definitywny koniec związku. Usunęli wspólne zdjęcia z social media, a ostatnio Łukasz przeszedł kolejną metamorfozę.

Agata z „Rolnik szuka żony” opublikowała znaczący cytat

Wydawało się, że Agata zapomniała już o nieudanym związku i skupia się na swojej przyszłości. Jednak ostatnio opublikowała bardzo osobisty wpis. Wygląda na to, że nadal cierpi po rozstaniu z Łukaszem:

„Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy…” Ja wybieram prawdę a Ty?

Agata z „Rolnik szuka żony” ma wsparcie fanów

Post bardzo poruszył internautów. W komentarzach nie szczędzili słów wsparcia dla Agaty:

Agatko życzę ci duuużo szczęścia i miłości???szkoda że nie mieszkasz blisko bo chętnie bym poznała osobiście taką wspaniałą kobietę jaką jesteś

Powiem tylko jedno oglądając powtórki widać że od początku gra nie z twojej strony Tobie życzę dużo szczęścia i naprzód

Widać,że ktoś Cię bardzo zranił??

Jesteśmy pewni, że Agata jeszcze znajdzie szczęście w miłości.

Może Cię zainteresować

zamknij