×

Agata z „Rolnik szuka żony” dodała wymowny opis na Instagramie. Posypały się gratulacje

Łukasz i Agata z programu „Rolnik szuka żony” to para, która budziła najwięcej emocji wśród zasiadających przed telewizorami widzów. Wszystko zaczęło się od kontrowersyjnego wyboru partnerki. Wyboru, który wprawił wiele osób w osłupienie, ponieważ mężczyzna poświęcał znacznie więcej czasu innej kobiecie, Paulinie, i wszystko wskazywało na to, że to właśnie ona zostanie wybranką jego serca. Porzucona nie kryła rozgoryczenia. Opublikowała nawet w sieci przypuszczenia, jakoby wybór jej konkurentki spowodowany był zajściem w ciążę z Łukaszem.

Czy to prawda?

Wiele wskazuje na to, że tak! Agata jakiś czas temu założyła konto na Instagramie. To właśnie tam zamieściła zdjęcie, a raczej opis, który nie pozostawia najmniejszych wątpliwości.

Przygotowania na te wyjątkowe rodzinne Święta w powiększonym gronie – napisała partnerka Łukasza, dodając na koniec ikonkę czteroosobowej rodziny

Na reakcje fanów pary nie trzeba było długo czekać. Błyskawicznie posypały się komentarze pełne gratulacji. Agata mimo to postanowiła nie komentować przypuszczeń. 

Rana na czole Łukasza

Kilka dni temu Łukasz opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych dość niepokojące nagranie. Nagranie, na którym „pochwalił się” nowo nabytą raną, która natychmiast zwróciła uwagę bacznych internautów. Podczas gdy część z nich radziła mu ją opatrzyć, byli też tacy, którzy stwierdzili, że partnerka rolnika w końcu nie wytrzymała i pokazała mężczyźnie, co myśli o jego zachowaniu. Póki co żadna wersja zdarzeń nie została jeszcze potwierdzona.

Bez względu na to, wierzymy, że między parą wszystko się układa i oczywiście trzymamy kciuki za maluszka, który prawdopodobnie już wkrótce przyjdzie na świat!

Może Cię zainteresować

zamknij