×

„Łukasz, nie masz jaj po prostu”. W Rolnik szuka żony doszło do ostrej wymiany zdań

Odkąd tylko pojawił się zwiastun ostatniego odcinka popularnego show TVP „Rolnik szuka żony”, wszyscy z niecierpliwością czekali na to, co stanie się między Pauliną, a Łukaszem. I nic w tym dziwnego… ?

Trochę się zmieniło, a trochę się utrwaliło

Ostatni odcinek, który wyemitowany został w tę niedzielę, został nakręcony w dwa miesiące po tym, jak zakończyły się nagrania. U uczestników trochę się zmieniło, a trochę się utrwaliło. Okazuje się, że Łukasz wciąż jest z Agatą. Ponadto w rozmowie z Martą Manowską wyznał, dlaczego nie wybrał Pauliny.

Musiałem to zrobić, bo to było szczere

Reakcja Pauliny

Paulina z kolei przyznała, że współczuje Agacie, ponieważ ona na pewno będzie przez niego płakać. Zdradziła, że rolnik dawał jej nadzieję jeszcze nim pojawiła się u niego. Wydzwaniał do niej, pisał i sugerował, że to ją właśnie wybierze. Jednak kiedy tylko przyjechała do niego do domu, wszystko nagle się zmieniło.

Łukasz bronił się w następujący sposób:

Paulina napisała do mnie pierwsza, zaraz po wyborach. Zabiegała o ten kontakt. Nie odmówiłem jej i żałuję

„Jesteś słabym facetem i lubisz słabe kobiety”

Paulina wytoczyła wtedy ciężkie działa. Zarzuciła Łukaszowi:

Poleciałeś na d*pę. Nagle byłeś wielce zakochany w Agacie. Jesteś słabym facetem i lubisz słabe kobiety, dlatego wybrałeś, jak wybrałeś. Boisz się silnych kobiet, bo nie masz jaj po prostu

On chce się pogodzić, ona ani myśli

Kiedy Marta Manowska zapytała tę dwójkę, czy są w stanie się pogodzić i wybaczyć sobie wszystko. Łukasz powiedział, że oczywiście, ale Paulina miała zupełnie inne zdanie. Jasno stwierdziła, że nie chce go już znać.

Ostrzeżenie Łukasza

Na sam koniec rozmowy Łukasz zwrócił się do męskiej części widowni. Postanowił ostrzec Panów przed Pauliną:

Uważajcie na nią. Panowie, uważajcie na Paulę. Jeśli nie dostaje tego, co chce, to po was. To jest drapieżnik jakiś

O co tak właściwie poszło?

Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, co się dokładnie stało, przypominamy. Łukasz już od samego początku nie ukrywał, że zakochał się w Agacie, której ostatecznie się oświadczył. Niestety, mimo że dla niego sytuacja była jasna, robił wciąż nadzieje Paulinie. Młoda kobieta bardzo się zaangażowała w tę relację. Niestety, on ostatecznie podziękował jej za udział w programie.

Paulina nie mogła się z tym pogodzić. Postanowiła, że w takim razie zdradzi ich wspólny sekret. Okazało się, że rolnik pomiędzy nagraniami programów kontaktował się nią. Poprzez jego zachowanie młoda kobieta narobiła sobie nadziei. Była pewna, że jest jego faworytką. Niestety, jak czas pokazał, wcale tak nie było…

Reakcja fanów programu

Internauci już od kilku dni jasno wskazują, po czyjej są stronie. Na oficjalnym profilu programu zostawiają całą masę komentarzy. Według nich to Paulina jest ich bohaterką. Podkreślają też, że jej wypowiedź na temat Łukasza przejdzie do historii.

Bardzo dobrze zrobiła, dowaliła mu równo!

Paulina klasa, a ten d*pek słaby psychicznie. Paula – w 100 proc. racja.

Łukasz słusznie dostał po uszach. Oczywiście mógł wybrać kogo chciał, ale nie powinien dawać innej nadziei, jeśli nic do niej nie czuł. Tak się nie robi.

Może Cię zainteresować

zamknij