×

Po odrzuceniu przez mężczyznę, uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” weźmie ślub z kobietą

Kobieta, która uczestniczyła w drugiej edycji programu „Rolnik szuka żony” przeżyła zawód miłosny po tym jak odrzucił ją rolnik Robert. Szybko jednak znalazła pocieszenie w ramionach… kobiety!

Lesbijka w Rolnik szuka żony

Pochodząca z Białorusi Krystsina, znana w Polsce jako Krysia zgłosiła się w 2015 roku do drugiej edycji programu Rolnik szuka żony, ponieważ jej marzeniem było odnalezienie miłości życia. Rolnik Robert odpisał na jej list i zaprosił do dołączenia do show, które nagrywane było na terenie jego gospodarstwa. Uczestniczka starała się jak mogła, aby zwrócić na siebie jego uwagę. Przez jakiś czas randkowali ze sobą, jednak ostatecznie mężczyzna ją odrzucił i wybrał inną kobietę.

Dziewczyna szybko podniosła się po tym zranieniu i już parę miesięcy później związała się z nową… partnerką. O swoich upodobaniach Krysia opowiadała mediom, przyznając że zawsze miała słabość do kobiet.

Kobiety zawsze wydawały mi się atrakcyjne. Natomiast już pod koniec 2015 r. zauważyłam pewną zmianę i potrzebę. Uświadomiłam sobie, że akurat takiej relacji poszukuję i jestem w stanie zbudować związek z kobietą. Spodziewam się obraźliwych lub agresywnych komentarzy ze strony fanów programu, ale przynależność do tej czy innej orientacji nie jest kaprysem. Czuję się szczęśliwa, spełniona i chyba to jest najważniejsze.

Jak się okazuje, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ Krysia do dziś tworzy szczęśliwy związek ze swoją dziewczyną Agnieszką. Para przygotowuje się obecnie do ślubu, który nastąpi już wkrótce.

Kobieta lepsza od mężczyzny

Związek z Agnieszką jest dla Krysi dużo bardziej satysfakcjonujący niż ślub z jakimkolwiek mężczyzną. Kobiety poznały się w Walentynki 2016 roku i zamierzają spędzić ze sobą całe życie. Stąd pojawiła się decyzja o ślubie. Uczestniczka Rolnik szuka żony nie może się doczekać ślubu.

Jesteśmy bardzo podekscytowane tym wydarzeniem, rodzina tak samo. Cieszymy się, że w tym ważnym dla nas dniu będą razem z nami. Po przysiędze planujemy niedużą uroczystość w gronie najbliższych.

Ślub cywilny kobiet będzie miał miejsce 20 lutego w Edynburgu w Szkocji. Krysia z chęcią opowiada o przygotowaniach do ceremonii.

Mamy kilka kreacji do urzędu i na przyjęcie. Jednak ostateczna decyzja wciąż nie zapadła. Jak mawiał klasyk: „Kobieta zmienną jest”.

Bardzo ciekawy jest fakt, że obie panie noszą identyczne nazwisko, w związku z czym nie muszą rozważać dylematu, jak będą się nazywać po ślubie.

lesbijka w rolnik szuka żony
Instagram
lesbijka z rolnik szuka żony 2
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować