×

Po latach spotkał swoją pierwszą miłość. Kobieta skrywała bolesny sekret, którym bała się podzielić

Gdy Liz Dunn po raz pierwszy spotyka Georga Hookera, ma zaledwie 17 lat. Okazuje się, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Obydwoje właśnie zaczęli studia, a George będzie potrzebował trochę czasu, by zaprosić Liz na randkę. Gdy jednak w końcu zdobędzie się na odwagę, będzie to początek niesamowitej relacji.

Żadne z nich nie podejrzewa, jak wiele niespodzianek przyniesie im życie.

Zakochana para była razem dwa lata. Liz i George są bardzo młodzi i nadal szukają swojego miejsca w życiu. Gdy dziewczyna ma 19 lat, podejmuje decyzję, która wszystko zmienia.

Liz uświadamia sobie, że studia nie są jej priorytetem i wstępuje do wojska. Swojemu ukochanemu zostawia list, w którym wyjaśnia, że spotkała kogoś innego. Kilka lat później poślubia innego mężczyznę, z którym ma córkę Sarę. Kiedy Liz zachodzi w drugą ciążę, jej mąż niespodziewanie ją zostawia…

Ale to nie koniec. Liz spodziewa się nie jednego dziecka, ale trojaczków! Kobieta obawia się, jak poradzi sobie sama z czwórką dzieci. W 23 tygodniu ciąży odchodzą jej wody. Choć lekarze starają się opóźnić poród, po kilku dniach na świat przychodzą trzy dziewczynki – Emmy, Sophie i Zoe.

Dziewczynki są maleńkie i niewidome, a ich życie zagrożone. Pomimo intensywnej opieki, nie daje się uniknąć powikłań – ich słuch zostaje poważnie uszkodzony. W wieku dwóch lat zupełnie przestają słyszeć. Są pierwszymi trojaczkami, które nie widzą i nie słyszą.

Ponieważ maluchy wymagają ciągłej opieki, Liz nie jest w stanie chodzić do pracy. Wkrótce nie ma sił. Jej sytuacja jako samotnej matki nie wygląda dobrze i kobieta ledwo sobie radzi.

Jednak wkrótce znów pojawia się George. Komunikuje jej, że po ponad 10 latach chciałby powrócić do ‘szczeniackiej’ miłości. Liz jest podekscytowana i jednocześnie przerażona. Dlaczego George zdecydował się ponownie wkroczyć do jej życia?

I stało się tak, jak poprzednio. Stara miłość nie rdzewieje. Liz jednak boi się i nawet nie mówi mu o swoich dzieciach. W końcu jednak zdobywa się na odwagę, a George z czułością opiekuje się jej pociechami. Dba o nie i o Liz.

W końcu do Liz uśmiecha się los. Para pobiera się, by wspólne zadbać o dzieci. Dziewczynki również robią wielkie postępy w rozwoju, dzięki specjalnym aparatom słuchowym, które pozwalają im słyszeć niektóre rzeczy.

Wspaniała historia! Po tylu latach uczucie tej dwójki nie wygasło, a George nawet przez chwilę nie uważał dzieci Liz za ciężar. W końcu cała rodzina może być szczęśliwa razem.

Polecane

Może Cię zainteresować