×

Szły brzegiem Bałtyku, gdy zauważyły tajemniczą butelkę. W środku znajdował się list

Kto by przypuszczał, że takie rzeczy mogą zdarzyć się naprawdę! Bibliotekarki z Gdyni przekonały się, że spore niespodzianki to wcale nie taka rzadkość. Podczas popołudniowego spaceru, na brzegu Bałtyku znalazły najprawdziwszy… list w butelce!

Cała ta nadzwyczajna sytuacja wydarzyła się w ubiegły wtorek. Panie bibliotekarki, które akurat brały udział w szkoleniu w Rowach (woj. pomorskie) postanowiły pospacerować brzegiem Bałtyku. Wtedy też ich uwagę przykuła butelka po winie. W środku znajdował się list. Nie wiadomo, jak długo się tam znajdował, ani kiedy został wrzucony do morza.

Kim jest nadawca?

Jak relacjonują kobiety, list został napisany przez dziewczynę. Nazywa się Heike i jest z Niemiec. Po charakterze pisma i przekreślonych w tekście wyrazach śmiało można stwierdzić, że wiadomość napisało dziecko. Treść listu jest bardzo miła, maluch zaznacza, że szuka przyjaciół.

List został napisany przez dziewczynkę, która szuka przyjaciół. Nazywa się Heike i jest z Niemiec. Wychodzi na to, że butelka z listem została wrzuca do Bałtyku właśnie w Niemczech, co czyni tę historię jeszcze bardziej niewiarygodną! – czytamy w opublikowanym poście na Facebooku.

Ciąg dalszy

Jak zapowiadają bibliotekarki – list nie zostanie bez odpowiedzi. Panie z wielkim zapałem chcą skontaktować się z nadawcą wiadomości. Śledząc ich fanpage na Facebooku będziemy mogli za jakiś czas poznać finał tej historii! Panie wysłały już w odpowiednie miejsce list zwrotny.

Czekają teraz na odpowiedź!

Może Cię zainteresować