×

List od nieznajomego w pociągu oburzył ją. Wręczył jej go i odszedł

Brytyjka o imieniu Jane opowiedziała w mediach o tym, co ją spotkało, gdy jechała pociągiem do pracy. W czasie drogi zauważyła pasażera, który od dłuższej chwili jej się przyglądał. Na koniec otrzymała list od nieznajomego w pociągu.

List od nieznajomego w pociągu

Jechał z nią kilka przystanków i co jakiś czas ukradkiem zerkał. Jane nie była pewna, jakie ma zamiary wobec niej. Jednak przyszedł moment, kiedy ich drogi miały się rozejść, ponieważ mężczyzna opuścił pociąg. Zanim jednak to zrobił, zostawił na fotelu Jane liścik.

List od nieznajomego w pociągu

Dał jej karteczkę i uciekł

Jane jeszcze bardziej się wystraszyła, gdy po chwili rzucił w jej kierunku zwiniętą karteczkę

Na liściku napisane było: „Poczekaj 10 sekund, a potem otwórz”. Wewnątrz napisane było: „Powinnaś się uśmiechać, nawet jeśli świat cię zawodzi, twarz tak piękna jak twoja, nie powinna się smucić”.

Osobiście uważam, że to i tak trochę dziwna sytuacja. Jest tyle sposobów na to, aby wyrazić zainteresowanie drugą osobą. Na pewno lepszych niż notatka z informacją, co powinnam robić z moją twarzą, a potem wysiąść z pociągu, zanim zdołam odpowiedzieć

List od nieznajomego w pociągu oburzył ją

Opinia Jane na temat notatki od nieznajomego wywołała zaciekłą debatę w Internecie, w której wielu powiedziało, że przesadziła. Jane nie chciała pozostawić ludzi w niepewności i poniekąd złości, dlatego publicznie wyjaśniła, dlaczego ten list nieco ją zaniepokoił.

Kiedy patrzysz na sytuację z boku – tak jak Wy oceniający zza monitora laptopa, może Ci się wydawać, że trochę przesadzam. Możesz nawet pomyśleć, że powinnam uznać to za komplement… Ja tak nie uważam. Wiele kobiet czuje się zagrożona, gdy ludzie komentują ich wygląd w taki, a nie inny sposób – zwłaszcza w miejscach publicznych. Jeśli nie wiesz, jak dana osoba na to zareaguje, po prostu tego nie rób

Czy myślcie tak jak Jane?

Może Cię zainteresować