×

Przyłapał żonę w łóżku z kochankiem. Zostawił mu zaskakującą wiadomość

Pewnego dnia wrócił do domu i przyłapał żonę w łóżku z kochankiem. Jak zareagował? Zachowanie zdradzonego mężczyzny może zaskakiwać.

Przyłapał żonę w łóżku z kochankiem

Każdy z nas inaczej reaguje w stresujących sytuacjach. A bez wątpienia jedną z nich było to, co przydarzyło się pewnemu użytkownikowi serwisu Reddit. Jego przypadek opisał serwis kobieta.wp.pl.

Pewnego dnia mężczyzna wrócił do domu i zastał w nim coś, czego obawia się każdy mężczyzna. Jego żona baraszkowała w łóżku z kochankiem.

Mężczyzna był wściekły i zszokowany. Ale zamiast urządzać awanturę czy uciekać się do rękoczynów, po prostu wziął kartkę i zaczął pisać. Była to wiadomość zaadresowana do… kochanka żony. Treść listu jest dość zaskakująca.

Hej, chciałem cię tylko poinformować, że sypiasz z osobą, która jest zamężna i nie jesteśmy w otwartym związku, więc naprawdę nie powinieneś z nią świntuszyć. Wiem, że każdemu czasem doskwiera samotność i nie będzie mi przeszkadzać, jak co jakiś czas wpadniesz na kawę pod moją nieobecność. Na przyszłość jednak daj mi znać nieco wcześniej, to przestawię dla ciebie swój samochód. Pozdrawiam. Nr 86

– napisał zdradzony mąż.

zastał żonę w łóżku z kochankiem
Reddit

Czy to była jego jedyna reakcja? Czy naprawdę nie przeszkadzało mu, że obcy mężczyzna miałby wpadać do jego żony „na kawę”? Niestety nie znamy dalszej części tej historii, ani nie wiemy, jaka była reakcja żony i jej kochanka.

Śmieszne czy głupie?

Zdradzony mężczyzna podzielił się treścią dziwnego „listu” w serwisie Reddit i wywołał mieszane uczucia wśród internautów. Część z nich twierdzi, że reakcja mężczyzny była bardzo zabawna.

Niektórzy wskazują, że napisanie takiego listu pomogło zdradzonemu kochankowi osiągnąć cel, czyli wzbudzić poczucie żalu i zażenowania w kochanku żony. Nie brak również bardziej krytycznych opinii. W komentarzach można było przeczytać:

Myślę, że taka wiadomość jest zaproszeniem do kolejnej tego typu sytuacji

To nie ma sensu

Wiele osób zwróciło również uwagę, że zachowanie zdradzonego mężczyzny jest doskonałym przykładem pasywno-agresywnego działania Anglików.

Fotografie: Rawpixel (miniatura wpisu), Reddit

Może Cię zainteresować

zamknij