×

Kupiła używaną torebkę luksusowej marki. W środku znalazła list i coś jeszcze

56-latka kupiła używaną torebkę luksusowej marki w lumpeksie. Zapłaciła za nią grosze w porównaniu do kwoty, którą musiałaby wydać za nowy egzemplarz. Klientka nie spodziewała się natomiast, że nabywa wówczas nie tylko kobiecy dodatek. Okazało się bowiem, że torebka nie była pusta. Swoim nietypowym znaleziskiem pochwaliła się na TikToku.

List w używanej torebce. Co w nim napisano?

56-letnia Lynor Silverman z Florydy może mówić o prawdziwym szczęściu. Wybrała się do lumpeksu (ciucholandu) i tam kupiła używaną torebkę luksusowej marki. Zapłaciła za nią zaledwie 7 dolarów, czyli niespełna 35 złotych.

Z pewnością nigdy nie usłyszelibyśmy o tym zakupie, gdyby nie fakt, że w środku znajdowały się ukryte pieniądze oraz list z bardzo ciekawą historią. Amerykanka postanowiła podzielić się nietypowym znaleziskiem na nagraniu, które zamieściła na TikToku. Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Materiał bardzo szybko stał się viralem – polubiło go już blisko 2 miliony internautów! Co więcej, szczęśliwy zakup 56-latki został opisany w mediach z całego świata.

Wracając już do samej torebki i tego, co było w środku. Kiedy 56-latka próbowała wyjąć dno torebki, by ją wyprać, trafiła na kopertę.

W środku znajdowało się 300 dolarów w gotówce – całkiem miły dodatek, jak na torebkę za 7 dolarów – oraz list od Marthy, poprzedniej „właścicielki” torebki. Z listu dowiadujemy się, że wcześniej luksusowa torebka należała do kochanki jej męża, która zostawiła ją w domu Marthy. Kobieta zapomniała ją zabrać, ponieważ bardzo się spieszyła, gdyż nie chciała zostać nakryta przez Marthę.

Co ciekawe, Martha nie powiedziała mężowi o tym, że wie, iż jest zdradzana. Zamiast tego postanowiła nosić pozostawioną torebkę codziennie. Czekała, aż jej „ukochany” zorientuje się, że jest ona atrybutem zapominalskiej kochanki. 56-latka nie dowiedziała się z listu, czy mężczyzna w końcu to zauważył, ale dostała jasne instrukcje, co powinna zrobić z załączonymi pieniędzmi.

Mam troje dzieci, które kiedy umrę, oddadzą moje rzeczy. […]Za dolary w kopercie kup sobie nową torbę. Kocham, Martha

– tymi słowami zakończyła swój list była posiadaczka torebki.

@marthainfused Check your mother’s purses before you donate them to goodwill! #justsaying #omgchallenge #foundmoney #goodwillfinds #goodwill #donate #justkiddingrelax ♬ original sound – Be A Martha

Źródła: kobieta.gazeta.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować