×

Znalazła pod drzwiami kartkę. Sąsiedzi napisali do niej naprawdę żenujący list

TikTokerka Kimmi_Kaiy na swoim kanale wyjawiła, z jakim skandalicznym zachowaniem sąsiadów przyszło jej się zmierzyć. Została upokorzona, w wyniku czego musiała zmienić mieszkanie. Żenujący list od sąsiadów był powodem ogromnej przykrości.

Żenujący list od sąsiadów

Kimmi_Kaiy zdała relację z nieprzyzwoitego zachowania sąsiadów. Pewnego dnia pod drzwiami swojego mieszkania ujrzała karteczkę. Był to żenujący list od sąsiadów. Po jego przeczytaniu dziewczyna dosłownie zdębiała.

Znalazłam to pod moimi drzwiami, muszę się przeprowadzić

– wyznała zasmucona.

W liście sąsiedzi narzekali na hałasy dochodzące z jej pokoju. W nagraniu dziewczyna ujawniła treść listu.

Do kobiety, która ma niezwykle głośne orgazmy. Chociaż bardzo cieszymy się twoim szczęściem, prosimy o zamknięcie okna. Pamiętaj, że są tu też twoi sąsiedzi

Ujawnienie przez kobietę treści listu wywołało lawinę wspierających komentarzy jej obserwatorów.

Wyślij im odpowiedź: „przepraszam, że jesteś niezadowolony ze swojego życia miłosnego”

Po prostu znajdź nowych sąsiadów, którzy doceniają to, że dzielisz się z nimi swoimi wrażeniami

Właśnie zamieszkałam w pobliżu mojej mamy. Moja sąsiadka ją zna i poprosiła ją o to, by porozmawiała ze mną o hałasach w sypialni.

– możemy przeczytać pod filmikiem na TikToku.

@kimmi_kaiy♬ original sound – ✨ Star ✨

Konflikty sąsiedzkie

Na temat relacji sąsiedzkich napisano wiele opracowań. Według badania CBOS „Relacje sąsiedzkie” 89% ankietowanych nie unika swoich sąsiadów, tymczasem 65% utrzymuje dystans w relacji, a 10% osób całkowicie unika wszelakich kontaktów z sąsiadami.

Jakie konflikty sąsiedzkie najczęściej gnębią mieszkańców bloków? Na pierwszym miejscu plasują się hałaśliwe remonty w wolne dni, niestety czasem nie mamy możliwości ich uniknąć. Sąsiedzi-imprezowicze to kolejna bolączka lokatorów. Z kolei największym problemem, który wywołuje konflikty mieszkańców, jest brak komunikacji. Nierozwiązane nieporozumienia mogą ciągnąć się latami i dodatkowo wzmacniać antypatie wśród mieszkańców.

Jak budować pozytywne relacje? Przebywanie w przestrzeniach wspólnych sprzyja nawiązywaniu więzi. W końcu nawet prosta rozmowa holu może doprowadzić do ciekawej znajomości. Serdeczne kontakty sąsiedzkie budują przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, którego w tych czasach tak bardzo nam brakuje.

Źródła: kobieta.gazeta.pl, www.resideo-zarzadzanie.pl
Fotografie: TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij