×

W czasie sprzątania hotelowego pokoju znalazła liścik. Wiadomość była skierowana do niej

Nie ma co ukrywać, że sprzątanie po innych ludziach nie jest miłą rzeczą. Jednak z pewnością jest rzeczą ważną. Zwłaszcza w takich miejscach jak szpitale, hotele czy motele.

Sprzątanie po innych

Gdyby nie ludzie, którzy na bieżąco sprzątają pokoje w wyżej wymienionych miejscach, życie innych byłoby z pewnością bardziej utrudnione. Poza tym, nie oszukujmy się, gdy przyjeżdżamy do wynajętego pokoju oczekujemy, że będzie on czysty. Chcemy przecież spędzić w nim czas z przyjemnością, a nie z myślą, że zaraz w coś wdepniemy lub znajdziemy pod poduszką… Prawda?

Kiedy posprzątane jest dokładnie, nikt nawet nie zwraca na to uwagi. Jednak kiedy sytuacja wygląda już inaczej, każdy zgłasza skargę. Właśnie dlatego dwóch vlogerów postanowiło docenić jedną z osób sprzątających.

Chcieli jej pomóc i docenić jej pracę

Kyle Oreffice i Josh Gibson postanowili sprawić prezent pani sprzątającej pokoje w motelach, która ma dość trudną sytuację finansową. Najpierw oczywiście dokładnie upewnili się, czy przykłada się do swojej pracy, a później zaczęli działać…

Ukryli dla niej napiwek

W pokoju motelowym zamontowali kamery, odrobinę nabałaganili, a na koniec pod pościelą umieścili 500 dolarów napiwku i krótki liścik, w którym zaznaczyli, że są to pieniądze dla pani sprzątającej. Po wszystkim wyszli i obserwowali kobietę z ukrycia.

Jej reakcja była bezcenna… Widać, że była zaskoczona i niesamowicie wzruszona zaistniałą sytuacją

Poniżej zobaczycie całe nagranie. Jest ono jednak dostępne tylko w języku angielskim

Gdyby tylko ludzie więcej myśleli o innych, świat byłby piękniejszym miejscem…

Może Cię zainteresować

zamknij