×

Początki bywają trudne. Wiedzieliście, ze Blanka Lipińska próbowała być… youtuberką-kucharką?

Wiedzieliście, że zanim stała się kontrowersyjną autorką seks-powieści, Blanka Lipińska chciała zostać youtuberką-kucharką? Ciężko jednak uznać, że się udało…

Reklama

Autorka książek o seksie

Słynny bestseller 365 dni oraz jego kontynuacje znalazły niszę po tym, jak 50 Twarzy Grey’a straciło na zainteresowaniu. Większość krytyków nie zostawia na książce Lipińskiej suchej nitki, podobnie jak na jej ekranizacji. Blanka Lipińska się tym jednak zupełnie nie przejmuje, bo jak stwierdziła… krytycy filmowi i znawcy literatury się po prostu nie znają na tematyce erotycznej:

Z tego co wiem, w Polsce nie mamy dobrobytu filmów erotycznych. W ogóle na świecie nie ma dobrobytu filmów erotycznych! Więc jak ktoś jest specjalistą od erotyki, to chciałabym wiedzieć, kto to, bo faktycznie zdanie takiego człowieka by się dla mnie liczyło

Blanka z wykształcenia jest kosmetyczką. Po maturze ukończyła studium kosmetyczne, a później pracowała jako terapeutka-hipnotyzerka.

Blanka Lipińska chciała zostać youtuberką-kucharką

Lipińska uwielbia otoczenie skandalu wokół swojej osoby i wyznaje zasadę „nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili”. Pochwaliła się swoją przemianą oraz licznymi operacjami plastycznymi, którym się poddała, aby dobrze się czuła w swoim ciele. Z kolei swoją wypowiedzią odnośnie gwałtu zaszokowała wiele osób w tym swoich fanów. Komentarz dotyczył jednej ze scen przedstawionych w książce:

Reklama

Dla jednych kobiet to jest gwałt, feministki bardzo głośno krzyczały na ten temat. Dla innych kobiet to bardzo fajny seks oralny.

Wywołało to ostry sprzeciw w wielu środowiskach oraz reakcje innych celebrytów. Jednak nie zawsze kontrowersyjna pisarka była znana jako autorka 365 dni. Już wcześniej podejmowała różne próby zdobycia popularności. Usiłowała nawet zostać… youtuberką! Nie pokazywała w filmikach nic związanego z seksem, jak mogłoby się wydawać. W swoich materiałach przedstawia liczne przepisy kulinarne oraz opowiada o swoim życiu.

Kanał nazywa się Gotowanie dla Idiotów i na nagraniach Blanka dzieli się różnymi sposobami jak zadbać o swoją figurę oraz jak zdrowo się odżywiać. Lipińska w jednym z filmów wita swoich widzów słowami, które niezwykle pasują do jej stylu bycia:

Dzień dobry moi kochani o poranku. Będę was bombardować Ja i moje sutki w piżamie przepisem na ciasto.

Jeden jej z filmików możecie obejrzeć poniżej. W sumie jest ich kilka na kanale na Youtube. Może jakaś reaktywacja?

Może Cię zainteresować