×

Modelka zdruzgotana słowami Blanki Lipińskiej o gwałcie „Ta pani robi coś strasznego”!

O Blance Lipińskiej zrobiło się bardzo głośno kiedy udzieliła kontrowersyjnego wywiadu dla „Wprost”. Wypowiadała się w sposób mocno kontrowersyjny na temat seksu i gwałtu.

Swoją wypowiedzią oburzyła wiele osób, zwłaszcza feministek, ponieważ zasugerowała że seks do którego kobieta jest przymuszona to „dla jednych gwałt, dla innych fajny seks”. Nic dziwnego, że z miesca stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek w Polsce.

Blanka Lipińska o seksie i gwałcie

Autorka polskiej wersji „50 twarzy Grey’a” w ogóle uwielbia opowiadać o swoich doświadczeniach seksualnych. Udzieliła wywiadu, który nie wszystkim się spodobał. Jej kontrowersyjne słowa godzą w kobiety. Blanka Lipińska stwierdziła, że wykreowana przez nią postać stewardessy nie była zmuszona do seksu:

Dla jednych kobiet to jest gwałt, feministki bardzo głośno krzyczały na ten temat. Dla innych kobiet to bardzo fajny seks oralny.

Kiedy dziennikarka przeprowadzająca wywiad stwierdziła, że popiera zdanie feministek, Blanka opowiedziała:

I bardzo dobrze, każdy ma, jak lubi i chce. Ale to, co mówisz, świadczy też, że nie wyłapałaś, że moja stewardesa podrywała go, prowokowała. Miała tylko pecha, bo spodziewała się, że to będzie romantyczny stosunek, a dostała dominanta. Stąd płynie ważna nauka: uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać, ale nie w takiej formie, o jaką prosiłaś albo na jaką jesteś gotowa. Poza tym ostatnio czytałam o badaniach amerykańskiego psychologa Justina Lehmillera, z których wynika, że 61 proc. kobiet fantazjuje o seksie, na który nie wyraziły zgody.

Kaja Funez Sokoła oburzona wypowiedzią Lipińskiej

Modelka, która ostatnio złożyła doniesienie o molestowaniu i próbie nakłonienia do stosunku seksualnego przez Harveya Weinstina, jest oburzona wypowiedzią autorki „365 dni”.

Twierdzi, że takie działania mężczyzn powinny być ukrócone. Mężczyzna, który dopuścił się wobec Kaji Funez Sokoły, niegodziwego zachowania został oskarżony również przez takie gwiazdy jak Angelina Jolie czy Gwyneth Patrow. Mowa o producencie filmowym Harveyu Weinsteinie. Fala oskarżeń wobec niego zapoczątkowała na świecie ruch #metoo.

Modelka postanowiła skomentować wynurzenia Blanki:

Natrafiłam w Internecie na te wypowiedzi i uważam, że są szkodliwe, uwłaczające kobietom i same w sobie są po prostu karygodne. Jestem, jak to było już przedstawiane wcześniej, częścią ruchu me too. Obecnie robi się na świecie tak dużo, żeby pomóc mówić kobietom o tym, co je spotyka. Mówić o gwałtach, przemocy seksualnej i nie zamykać ofiar w takich, że tak powiem lochach przeszłości, żeby one bały się o tym mówić.

Blanka, swoim zwyczajem, odpowie?

Źródła: www.onet.pl, plejada.pl
Fotografie: instagram.com (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować