×

Intymne wyznania Blanki Lipińskiej na temat seksu, sztucznych piersi i byłych partnerów pisarki

Autorka książki „365 dni” nie przestaje wzbudzać zainteresowania swoją osobą. Dopiero co, pokłóciła się z fotoreporterem na czerwonym dywanie, a teraz zwierza się z intymnych szczegółów swojego życia. Co kryje przeszłość Blanki Lipińskiej?

Zaskakująca kariera hipnotyzerki

W 2019 roku Lipińska zajęła drugie miejsce wśród najlepiej zarabiających polskich pisarzy w plebiscycie czasopisma Wprost. Pomimo braku wyższego wykształcenia (skończyła jedynie studium kosmetyczne), zdołała napisać 3 książki, specjalizując się w silnym zabarwieniu erotycznym. W krótkim czasie zyskały miano bestsellerów. Niedawno miała miejsce premiera filmu pt: 365 dni, który powstał na motywach jej powieści. Wcześniejsze życie Blanki było równie ciekawe jak obecne, choć miało niewiele wspólnego z pisarstwem. Pracowała bowiem jako terapeutyczna hipnotyzerka i menadżerka klubów nocnych w Sopocie.

Doświadczenia seksualne Blanki Lipińskiej

W listopadzie, 2018 roku ukazał się szczery wywiad z Blanką Lipińską, w którym pisarka zwierzyła się z wielu szalenie osobistych szczegółów jej życia. Kobieta wyznała, że zaczęła pisać erotyczne książki, ponieważ doskwierał jej brak seksu w związku. Pomimo faktu, że bardzo kochała swojego partnera, ich życie łóżkowe nie należało do udanych. Ówczesny chłopak Lipińskiej miał uzasadniać brak ochoty na seks słowami:

„Ja już się w życiu naruch…”

Pisanie 365 dni było dla niej tworzeniem świata alternatywnego, w którym miała szansę spełnić własne fantazje. Do dziś uważa, że 4 miesiące podczas, których pisała książkę były najlepszym okresem w jej życiu.

Każdemu polecam napisanie książki o tym, czego mu brakuje. To były cztery najlepsze miesiące mojego życia. Mimo że traciłam bliską osobę.

Gdy skończyła pisać powieść, rozstała się ze swoim partnerem.

Jak na jej książki zareagowali rodzice?

Po wydaniu książki 365 dni, pisarka wręczyła swoim rodzicom egzemplarz z dedykacją, jednak poprosiła, aby jej nie czytali. Obawiała się, że mogliby utożsamić ją z główną bohaterką. Blanka Lipińska chciałaby, aby jej książka pomogła odmienić życie seksualne polskich kobiet. Wyznała, że sama niejednokrotnie bywała niezadowolona z seksu ze swoimi partnerami i ma świadomość, że ogromna ilość kobiet żyje w przeświadczeniu, że ich potrzeby są mniej istotne niż mężczyzny.

 Jeżeli macie mniejsze potrzeby niż mężczyzna, to i tak wasze są równie ważne. A panie bardzo często zapominają o tym, idąc do łóżka. Przewracają oczami: „O Boże, on znowu chce. Dam mu, bo jak ja mu nie dam, to da mu inna”. Nie zgadzam się z takim myśleniem.

Blanka Lipińska nie ukrywa faktu, że poddała się operacji chirurgicznego powiększenia biustu, ponieważ nie była zadowolona z rozmiaru, którym obdarzyła ją natura. Nowe piersi pozbawiły ją kompleksów i pozwoliły bez skrępowania wystąpić w odważnej sesji zdjęciowej dla gazety CKM.

Jaki seks lubi Blanka Lipińska?

Jak przyznała w wywiadzie pisarka, bardzo chciałaby doświadczyć kiedyś takiego orgazmu, jaki występuje u mężczyzn. Opowiedziała także o łączeniu przemocy z aktem seksualnym, które jej zdanie jest interesującym przeżyciem. Wyznała, że doświadczyła tego w związku ze swoim byłym narzeczonym, który uwielbiał ten typ seksu.

Proszę wyobrazić sobie ciągnięcie za włosy. Ono boli. Tak samo klepnięcie. Ale w sytuacji seksualnej ból podbija doznania. Jest wystrzał endorfin, adrenalina. Przyjemny ból, bolesna rozkosz. Wiadomo, że wszystko z umiarem i w granicach rozsądku tych dwóch osób.

Blanka Lipińska pragnie, aby życie seksualne Polaków było udane. Wierzy, że setki tysięcy czytelników, którzy sięgnęli po jej książkę, odnajdą dzięki niej pełną satysfakcję z własnej erotyki.

Im więcej będziemy uprawiać dobrego seksu, tym będziemy szczęśliwsi. Im bardziej będziemy szczęśliwi, tym będziemy spokojniejsi. Ten kraj potrzebuje spokojnych ludzi.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować