×

Wnuczka Donalda Tuska w Brukseli. Ich wspólne zdjęcie robi furorę w Internecie

Donald Tusk nie jest już szefem Rady Europejskiej, ale szykuje się do wydania książki o znaczącym i prostym tytule: „Szczerze”. Przedsmakiem publikacji jest zdjęcie, które były premier umieścił na Instagramie. W dodatku Donald Tusk pokazał na nim wnuczkę!

Wnuczka w Brukseli

Ostatnio o Donaldzie Tusku znów zrobiło się głośno. Wielu spekulowało, czy były premier Polski stanie do walki o fotel prezydenta. Tusk jednak został szefem Europejskiej Partii Ludowej.

Jak sam twierdzi, ma dość bycia europejskim biurokratą i chce znów stanąć do politycznej walki. Czy swój wizerunek chce ocieplić poprzez media społecznościowe?

Tusk wraca do polskiej polityki
Imgur

Zdjęcie udostępnione na Instagramie, na którym Donald Tusk trzyma na ręku kilkumiesięczną córkę Kasi zrobiło wrażenie na internautach. Podpisał je słowami:

Szukając zdjęć do książki „Szczerze”. Wnuczka w Brukseli

Rola dziadka

Kasia Tusk, popularna blogerka modowa i córka Donalda, niespełna rok temu została mamą.

Nie jest to pierwsze zdjęcie, jakie polityk zamieścił w sieci w towarzystwie wnuków, jednak to zyskało szczególną popularność. Wcześniej fotografia wykonana podczas audiencji u papieża Franciszka spotkała się z tak ciepłym przyjęciem.

Internauci określają Tuska jako „super dziadka”, a jego zdjęcie z wnuczką bardzo pozytywnie komentują.

Niepowtarzalne i wymowne, po prostu cudne

Donald Tusk pokazał wnuczkę
Instagram

Szczerze?

Tusk ma nie tylko zwolenników, ale i pokaźne grono przeciwników. Bezwątpienia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich polityków.

Teraz ma zamiar wydać książkę, której premierę zaplanowano na 12 grudnia. Publikacja ma opowiadać o tym, jak wygląda świat polityki od kuchni. Jednakże w książce mają znaleźć się również opowieści z życia prywatnego polityka, a zdjęcie zamieszczone na Instagramie to przedsmak tego, co już niedługo będą mogli dowiedzieć się jego czytelnicy.

Fotografia pokazuje byłego premiera jako ciepłego, miłego człowieka, u którego maleńka wnuczka czuje się swobodnie i bezpiecznie, prawda?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij