×

Lindsey Pearlman nie żyje! Policja odnalazła ciało 43-latki, która była poszukiwana od kilku dni

Świat kina obiegła smutna informacja. Lindsey Pearlman nie żyje. Amerykańska aktorka, znana z roli w operze mydlanej pt. „Szpital miejski” oraz z serialu kryminalnego pt. „Sprawiedliwość Chicago”, odeszła nagle w wieku 43 lat. Jej ciało znaleziono dopiero po kilku dniach od momentu zgłoszenia zaginięcia.

Lindsey Pearlman nie żyje

Świat kina obiegła smutna informacja. W wieku 43 lat zmarła amerykańska aktorka Lindsey Pearlman.

Lindsey Pearlman zaginęła w niedzielę 13 lutego. Bliscy zgłosili zaginięcie aktorki funkcjonariuszom z Departamentu Policji Los Angeles w stanie Kalifornia.

Po pięciu dniach poszukiwań sprawdził się najczarniejszy scenariusz. 18 lutego w okolicach Franklin Avenue i North Sierra Bonita Avenue odnaleziono ciało 43-latki. Aktorka ostatni raz była widziana w Hollywood w odległości kilku mil od miejsca, gdzie spoczywały jej zwłoki.

W tej okolicy znaleziono ciało Lindsey Pearlman.

W tej okolicy znaleziono ciało Lindsey Pearlman

O śmierci Lindsey Pearlman poinformował w mediach mąż zmarłej kobiety – Vance Smith, producent telewizyjny.

Policja znalazła Lindsey. Odeszła. Jestem zdruzgotany. Więcej informacji przekażę później, jednak chciałem podziękować wam za wszelkie wsparcie oraz prosić o uszanowanie prywatności całej rodziny w tym trudnym czasie

– wyznał załamany mężczyzna.

Co było przyczyną śmierci gwiazdy? Sprawę bada Departament Policji w Los Angeles. Śledczy muszą ustalić, czy do nagłego zgonu Pearlman przyczyniły się osoby trzecie. Póki co nie wykluczają, że doszło do morderstwa. Przyczyna śmierci aktorki będzie podana do publicznej wiadomości po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Kim była Lindsey Pearlman?

Lindsey Pearlman urodziła się 5 października 1978 roku w Chicago, gdzie dorastała. Swoją karierę aktorską rozpoczęła już w młodym wieku. W The Second City Conservatory uczyła się komedii.

Aktorka zaczynała karierę od roli w serialu „Imperium”. Pierwszą poważną rolę dostała po przeprowadzce do Los Angeles. Była to rola w serialu NBC „Sprawiedliwość Chicago”, w którym zagrała postać Joy Fletcher. Grała również w operze mydlanej pt. „Szpital miejski” i wielu serialach: „Empire”, „Sneaky Pete”, „American Housewife”. Wiele osób mogło ją oglądać również w produkcji Netliksa pt. „Selena”. Jej ostatnią rolą był występ w serialu „Vicious”.

Źródła: www.radiozet.pl, www.instagram.com
Fotografie: Pexels (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować