×

W mieszkaniu znaleziono ciała 19-latki i 20-latka. Byli parą

Tragedia w Będzinie (woj. śląskie). W niedzielę 13 listopada w jednym z mieszkań przy ulicy Narutowicza odnaleziono zwłoki dwojga młodych ludzi. Czy to było podwójne samobójstwo? Przyczyna śmierci będzie znana po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Odnaleziono ciała dwóch młodych osób w Będzinie: 19-letniej dziewczyny i jej 20-letniego chłopaka

W jednym z mieszkań przy ul. Narutowicza na osiedlu Syberka w Będzinie znaleziono w niedzielę zwłoki dwóch młodych osób. Okazało się, że lokum wynajmowała moda para: 19-letnia dziewczyna i jej 20-letni chłopak.

Mianowicie to zrozpaczona matka, która nie mogła skontaktować się z własnym dzieckiem, powiadomiła policję. Młodzi nie odbierali telefonów, ani nie odpowiadali na „wołania” domofonu. Ostatecznie strażacy, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, postanowili dostać się do mieszkania na 9 piętrze przez okno balkonowe.

Po tym, jak strażakom udało się wejść do mieszkania, znaleziono ciała obojga młodych ludzi (…) Na obecną chwilę nie możemy stwierdzić działania osób trzecich

– poinformował sierżant sztabowy Marcin Szopa z będzińskiej policji.

Podwójne samobójstwo w Będzinie?

Z nieoficjalny informacji Faktu wynika, że młodzi znajdowali się w sypialni. Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Czy to było podwójne samobójstwo w Będzinie? Wiele poszlak na to wskazuje.

Najprawdopodobniej do zgonu doszło w nocy przez zażycie leków

– przekazał Marcin Szopa.

Ze względu na delikatny charakter sprawy, policja nie ujawnia więcej szczegółów odnośnie śmierci młodych ludzi. Okoliczności tej tragedii badają funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Będzinie. Jednocześnie dokładna przyczyna śmierci zostanie ustalona po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Prawdopodobnie młoda para była pod opieką psychiatryczną.

Gdzie możesz zgłosić się po pomoc?

Jeśli zmagasz się z jakimś ciężkim problemem, możesz się zgłosić do Ośrodków Interwencji Kryzysowej (OIK). Zapewniają oni opiekę psychologiczną, prawną a także materialną. Niektóre z ośrodków są czynne przez całą dobę. Oferowana pomoc jest całkowicie bezpłatna.

Alternatywą mogą być telefony zaufania, jednak pilne przypadki wymagają konsultacji w psychiatrycznej izbie przyjęć. Istnieje wiele organizacji pomocowych, z bezpłatnymi telefonami zaufania.

– 116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
– 116 123 – Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym
– 800 12 02 26 – Policyjny Telefon Zaufania

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.fakt.pl, bedzin.naszemiasto.pl
Fotografie: Policja Polska (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować