×

SexMasterka porzuciła wulgarny wygląd i zmieniła ksywę. W nowym teledysku nie ma nagości

Myśleliście, że SexMasterka to już przeszłość? Otóż byliście w błędzie! Aniela Bogusz wraca i chyba chce porzucić swój wulgarny wizerunek i oddać się… muzyce. Tak, dobrze czytacie, najprawdopodobniej nigdy więcej nie będzie nas raczyć wyuzdanymi pozami i dwuznacznymi filmikami. Koniec SexMasterki… od dziś to Lil Masti. Zdziwieni? Aniela zmieniła także swoją sceniczną ksywkę.

Nie tylko skasowała wszystkie swoje filmy z pogranicza erotyki i filmów dla dorosłych, ale zniknęły jej ostre zdjęcia i teledyski. Porzuciła także ksywkę. Od dziś do Lil Masti!

Nam się wydaje, że Aniela zorientowała się, że popularne rapujące kobiety to jest ta nisza, która w Polsce jest jeszcze nie do końca wyeksploatowana i ona chce to zmienić. Czy jej się uda?

Jej nowa piosenka „Fenix” nie ma w sobie tyle nagości, co jej wcześniejsze „dzieła”, dlatego nie musicie obawiać się treści 18+

Nie obyło się jednak bez kontrowersji, ponieważ na samym początku piosenki słychać słowa: „Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz” wypowiadane przez mężczyznę. Czujemy, że to może wnieść lekkie zamieszanie. Ale nie przedłużając, poniżej nowy teledysk Lil Masti ??

Myślicie, że się zmieniła? Ona sama mówi, że przyszedł na to czas

Może Cię zainteresować