×

Jak wygląda „Waldek” ze „Złotopolskich”? Długo unikał fleszy, ale ostatnio zrobił wyjątek

Jak wygląda Waldek ze Złotopolskich teraz? Bez wątpienia to postać, która przyniosła Andrzejowi Nejmanowi, bo tak naprawdę nazywa się serialowy Waldemar, szaloną popularność. Jednak karierę aktorską zamienił na teatr. Ostatnio pojawił się na premierze spektaklu „Za jakie grzechy?” w Teatrze Kwadrat. Jego wygląd znacząco uległ zmianie od tamtych czasów.

Jak wygląda Waldek ze Złotopolskich?

Andrzej Nejman zadebiutował na ekranie już jako 10-latek. Niemal od zawsze interesował się aktorstwem. W konsekwencji po szkole średniej zdecydował się na warszawską Akademię Teatralną. Po jej ukończeniu w 1997 roku przyjął rolę Waldka Złotopolskiego z serialu „Złotopolscy”.

Nejman dzięki tej produkcji, która biła rekordy popularności, zyskał wielką rozpoznawalność. Aktor pojawiał się także jeszcze w paru innych serialach i filmach, dodatkowo wziął udział w „Tańcu z Gwiazdami” czy „Jak oni śpiewają?”. Jednak to teatr był prawdziwym powołaniem Nejmana. Od lipca 2010 roku jest dyrektorem warszawskiego Teatru Kwadrat.

Wygląd aktora uległ zmianie

Okazało się też, że Nejman świetnie radzi sobie nie w roli aktora, a reżysera. Poza tym unika świata show-biznesu. Ostatnio jednak zrobił wyjątek.

W sobotni wieczór pojawił się na premierze spektaklu „Za jakie grzechy?”, który reżyseruje. Sztuka na podstawie francuskiej komedii „Za jakie grzechy, dobry Boże?” z luzem i humorem ukazuje temat rodzinnych relacji, drwiąc przy tym ze wszystkiego.

Jak bardzo zmienił się wygląd Andrzeja Nejmana od czasów „Złotopolskich”? Mężczyzna nadal nosi dłuższe i kręcone włosy, które teraz zaczesuje do tyłu. Dodatkowo zapuścił także wąsy i brodę, a na jego twarzy pojawiło się kilka zmarszczek i nieco przybrał na wadze. Jednak jedno na pewno się nie zmieniło – to szczery uśmiech który powoduje, że bije od niego pozytywna energia.

Źródła: kobieta.wp.pl, Jak teraz wygląda Waldek ze "Złotopolskich"?, www.plotek.pl
Fotografie: AKPA (miniatura wpisu), Instagram, AKPA

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x