×

Zapewnia, że nie robiła operacji plastycznych. Najnowsze zdjęcia mówią same za siebie

„Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni” – niby pusty frazes, ale patrząc na to, co dzieje się aktualnie w sieci, można odnieść wrażenie, że to prawda. ? Coraz częściej widzimy młode kobiety, które decydują się na drastyczne zmiany w wyglądzie tylko po to, aby być takimi, jak popularne modelki na Instagramie.

Z tego, jak wyglądała, nie była zadowolona 21-letnia Eleonora „Lele” Pons, która jest aktorką komediową i modelką

Ma ponad 30 milionów fanów, którzy bacznie obserwują jej każdy krok. W Stanach Zjednoczonych zna ją każdy, a na świecie także jest rozpoznawana. Ale nie zawsze tak było. Kiedyś nie była tak popularna. Dziś nie schodzi z pierwszych stron gazet i chętnie jest zapraszana do programów telewizyjnych, a w przeszłości nikt nie liczył się z jej zdaniem.

W liceum była prześladowana i gdy zmieniła szkołę, dzieci znęcały się nad nią

Nie miałam przyjaciół, bo uczniowie uznali, że jestem dziwakiem. Wtedy sobie uświadomiłam, że nigdy nie będę tak jak te popularne dziewczyny ze szkoły, które podobają się każdemu chłopakowi

Wszystko zmieniło się, gdy odkryła nową platformę Vine, gdzie dodawała swoje materiały i z dnia na dzień uzyskiwała więcej wyświetleń.

Ludzie z mojej szkoły bardziej mnie szanowali i było to naprawdę dziwne, bo wcześniej dla nich nie istniałam. Oczywiście nie obchodziło mnie to, ale odczuwałam w pewien sposób smak zwycięstwa, że w sieci jestem popularna i tam mnie ktoś docenił

Jej życie w Stanach nie było usłane różami, ale starała się pozostać po prostu sobą

Pochodzi z Wenezueli jak jej rodzice. Mając 5 lat, przeprowadziła się z nimi do USA i zaczęła nowe życie. Nie było jej łatwo, ponieważ, gdy poszła do pierwszej klasy, nie wszystko jeszcze rozumiała. Z dnia na dzień szło jej coraz lepiej, ale dzieci od samego początku nie pozostawiały na niej suchej nitki. Jej kariera nabrała tempa, co widać było gołym okiem po liczbie wyświetleń i fanach, którzy pisali same miłe słowa pod jej wpisami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lele Pons (@lelepons)

Gdy liczba fanów zaczęła być mocno zauważalna, ludzie zaczęli nagle skupiać się na wyglądzie Lele

Zauważyli, że nos nagle jej się zmniejszył, biust powiększył, zmienił kształt żuchwy, a usta stały się pełniejsze.

Ona sama jednak twierdzi, że nic nie zmieniała w swoim wyglądzie

W licznych wywiadach wyznaje, że dorastając, zmieniają się rysy twarzy i gdy kobieta dojrzewa, może nie być podobna do siebie z czasów bycia nastolatką.

Niewiele osób chyba wierzy w te słowa, zwłaszcza gdy się porównuje jej zdjęcia sprzed lat i te aktualne

Publicznie Lele wyznaje, że pogodziła się z tym, jak wygląda i często żartuje z siebie, ale fani są jednak zdania, że operacjami chciała przykryć swoje kompleksy

Nam też szczerze mówiąc ciężko sobie wyobrazić, że aż taka zmiana to wynik dojrzewania, a nie wizyt w gabinecie chirurga plastycznego ?

A czy Waszym zdaniem przeszła operacje?

Trzeba jednak przyznać, że ma dość spory dystans do siebie

Polecane

Może Cię zainteresować