×

Lil Masti zakażona koronawirusem! Ze łzami w oczach zaapelowała do fanów

Lil Masti zakażona koronawirusem. Zapłakana celebrytka opisała na Instagramie swoje zmagania z chorobą. Jest wysportowana, ma 31 lat, a mimo to bardzo ciężko przechodzi Covid-19. Aniela prosi fanów o rozwagę.

Kim jest Lil Masti?

Niektórzy znają ją jako dawną SexMasterkę. Lil Masti ma 31 lat i cieszy się ogromną popularnością w sieci. Gdy udostępnia na YouTubie nowe nagranie, to natychmiast staje się hitem.

Aniela, bo tak ma na imię celebrytka, jest nie tylko influencerką, ale i twarzą marki kosmetycznej oraz piosenkarką. Aniela Bogusz doskonale radzi sobie również jako bizneswoman. Otworzyła swój własny sklep z ubraniami, gadżetami i kosmetykami.

Lil Masti ma za sobą ogromną metamorfozę. Przez wiele lat związana była ze sportem i trenowała zapasy. Jako SexMasterka publikowała w sieci filmiki o mocno kontrowersyjnych treściach. Ale najwyraźniej to się popłaciło, bo dziś na Instagramie obserwuje ją niemal milion osób.

Lil Masti zakażona koronawirusem

Każde pokolenie ma swoich idoli. Dzisiejsi nastolatkowie i ludzie młodzi podążają za influencerami i trendami wyznaczanymi w sieci. Dlatego apel ze strony kogoś takiego jak Lil Masti, z pewnością może trafić do młodych ludzi lepiej, niż słowa rządzących czy ekspertów. Tym bardziej, że celebrytka doskonale wie co mówi. Chociaż ma 31 lat i jest wysportowana, ciężko przechodzi zakażanie koronawiursem.

Zapłakana Lil Masti opowiedziała o swojej chorobie na Instagramie. Szczerze przyznała, że myślała, że wirus jej „nie dopadnie”. Niedawno boleśnie przekonała się o tym, jak bardzo się myliła, bo koronawirus nie wybiera.

Objawy zaczęły się w poniedziałek 22.03 wieczorem i szybko zapisałam się na testy na COVID i następnego dnia o 12 pojechaliśmy zrobić wymaz z nosa i gardła

– opowiada.

Aniela miała 39,5 stopni gorączki, bóle mięśni i stawów, dreszcze, katar i suchy kaszel. Jak mówi, czuła się fatalnie. W trzy dni straciła trzy kilogramy.

Wymęczająca gorączka 39 stopni wieczorami. Za dnia schodziła do 38-37… Ból całego ciała, ciągłe dreszcze i zmiany temperatury ciała. Raz mi było tak lodowato, że nawet pod kołdrą i 3 kocami się trzęsłam z zimna. A za chwilę było mi tak gorąco, że całe łóżko miałam wyłożone ręcznikami, bo się tak pociłam. Generalnie pocenie jest najgorsze. Leżę w mokrych ubraniach, zmieniam je, za chwilę znowu są mokre. I tak w kółko przez cały dzień i noc. No i brak sił, ledwo dochodziłam do łazienki…

Na szczęście Lil Masti zaczyna już dochodzić do siebie. Postanowiła jednak pokazać się fanom w chorobie, bez idealnej fryzury i makijażu, by przestrzec swoich obserwatorów. Zaapelowała do nich, żeby byli ostrożni i przestrzegali wszelkich środków bezpieczeństwa.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować