×

Lech Wałęsa jest w szpitalu! Stan zdrowia byłego prezydenta nagle się pogorszył

Lech Wałęsa jest w szpitalu! Były prezydent znajduje się w placówce w Gdańsku. Jego stan nagle się pogorszył. Poinformował o tym za pośrednictwem swoich social mediów. Z kolei jego współpracownik podkreślił, że sytuacja jest bardzo poważna.

Lech Wałęsa jest w szpitalu! Jego najbliższy współpracownik zdradza, że to bardzo poważna sprawa

To już druga wizyta Lecha Wałęsy w szpitalu. Pierwszy raz trafił tam w marcu tego roku. Miał mieć wówczas wymieniane baterie w rozruszniku. Jednak sytuacja bardzo się skomplikowała i w kolejnych dniach musiał przejść dodatkowy zabieg. Marek Kaczmar, najbliższy współpracownik Lecha Wałęsy, w rozmowie z Faktem uspokajał wtedy, że były prezydent ma się coraz lepiej i powoli dochodzi do siebie.

Jak poinformował Fakt, tym razem nie jest to wizyta planowana. Co więcej, Marek Kaczmar w rozmowie z tabloidem wprost wyznał, że sprawa jest poważna. Podkreślił jednak, że nie może powiedzieć nic więcej i że aktualnie czeka na informacje od lekarzy.

Lech Wałęsa pokłócił się z żoną

Twitter

Były prezydent zdradził w mediach społecznościowych, co mu dolega

Z kolei Lech Wałęsa za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował obserwatorów, że znów znajduje się w szpitalu. Na końcu zdradził powód tej wizyty. Jak się okazuje, chodzi o stopę cukrzycową. Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których widać zaniepokojenie wśród fanów byłego prezydenta. Są komentarze z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, a także i z radami, co robić, aby poczuć się lepiej przy takiej dolegliwości.

Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy, że Lech Wałęsa wypoczywa w Mikołajkach w luksusowym hotelu Gołębiewski. Na miejscu nie próżnował tylko oddawał się kąpielom w borowinie i piance. Z pewnością był to bardzo przyjemny odpoczynek. Szkoda, że tym razem przymusowa przerwa nie jest tak miła. Mamy z całego serca nadzieję, że Lech Wałęsa, jak najszybciej dojdzie do siebie i poczuje się lepiej.

Zdrowia Panie Prezydencie!

Źródła: www.fakt.pl, www.o2.pl, www.rmf24.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), imgur.com

Może Cię zainteresować

zamknij