×

Lech Wałęsa na wakacjach. Internauci nie skąpią mu złośliwości

Lech Wałęsa na wakacjach nie próżnuje, tylko porządnie wypoczywa w basenach „Hotelu Gołębiewski”! Wczoraj na swoim Facebooku umieścił kilka fotografii, które pokazują, jak spędza życie na emeryturze. Czyżby jednak nie było tak źle?

Lech Wałęsa na wakacjach w Mikołajkach

Wczoraj na facebookowym profilu byłego prezydenta pojawiły się zdjęcia Lecha Wałęsy wypoczywającego w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Noblista z pewnością nie bez powodu zdecydował się akurat na ten obiekt. W końcu to luksusowe miejsce, w którym można skorzystać z naprawdę wielu udogodnień. Są baseny, SPA i wiele innych atrakcji, które od dawna kuszą nie jedną osobę.

Były prezydent zdecydował się na odpoczynek w borowinowym jacuzzi. Bezsprzecznie taka kąpiel bardzo pozytywnie wpływa na wiele schorzeń mięśni oraz stawów. Prawdopodobnie właśnie takiego relaksu potrzebował. Oczywiście Lech Wałęsa nie zapomniał o tym, aby tymi chwilami podzielić się z osobami, które obserwują go na Facebooku. Zamieścił kilka zdjęć, które opisał: „Borowina i nie tylko”. Zamieszczonymi fotografiami po raz kolejny udowodnił, że za nic ma kompromitację czy nieprzychylne komentarze. Były prezydent wie, jak korzystać z życia i dobitnie to pokazuje.

Wymowne komentarze internautów

Pod zdjęciami zaroiło się od komentarzy internautów. Część z nich podkreślała, że były prezydent po latach służby i poświęceń zdecydowanie zasłużył na odpoczynek i właśnie tak wyglądającą emeryturę. Inni postawili na bardziej żartobliwy ton i twierdzili, że noblista wyłania się z piany niczym Afrodyta.

A jeszcze kolejni byli odrobinę złośliwi… W końcu nie tak dawno Wałęsa żalił się na emeryturę i brak pieniędzy. Czy coś się zmieniło?

Poniżej publikujemy niektóre z komentarzy (pisownia oryginalna):

Widzę, że nie jest tak źle z kasą, emerytura wystarcza na takie rarytasy. To dobrze, życzę zdrowia i miłego pobytu. Mnie emerytura niestety nie wystarczy na taką odnowę – trudno. Pozdrawiam

Z wielkim szacunkiem Pana wspominam, dużo zdrowia życzę, proszę dbać o siebie ponieważ Pan to nasza historia🤗

Mówią, że Pan Prezydent jak Afrodyta z piany się wyłania🤩 Pozdrawiam

Nie tak dawno narzekał Pan na brak pieniędzy, a teraz chyba się polepszyło, bo stać na Gołębiewskiego. Cieszę się, że chociaż Panu byt się poprawił

Bardzo dobrze że Pan zadbał o zdrowie. Pozdrawiam serdecznie

Panie Prezydencie… życzę miłego pobytu w tak wspaniałym miejscu

Ojoj tyle pianki, proszę uważać

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij