×

Lara Gessler obchodzi 30. urodziny. Pokazała, jak świętuje z nowym chłopakiem

Lara Gessler właśnie obchodzi okrągłe urodziny. Z tej okazji gwiazda podzieliła się zdjęciem ze swoim nowym partnerem. Razem z nim świętowała swoją 30-stkę w restauracji znanej mamy.

Lara Gessler zdobywa coraz więcej fanów

Początkowo Lara zaistniała w polskim show-biznesie dzięki swojej rodzicielce, czyli uwielbianej przez wielu Magdzie Gessler. Jednak szybko okazało się, że nie jest tylko córką znanej mamy. Ostatnio coraz częściej wychodzi z jej cienia, a dzięki występowi w Ameryka Express zdobyła tysiące fanów.

Nic dziwnego, ze Lara coraz rzadziej jest kojarzona tylko ze swoją mamą. W końcu przez lata pracowała na swoją pozycję w kulinarnym świecie. Gwiazda ukończyła renomowaną szkołę cukierniczą w Londynie, a dekorowania tortów uczyła się w Nowym Jorku. Obecnie Lara jest właścicielką cukierni „Słodki Słony”. Na swoim koncie ma również książkę pt. „Słodki zielnik Lary”

Nowa miłość Lary Gessler

Ku zaskoczeniu fanów, jakiś czas temu Lara Gessler rozstała się ze swoim mężem Pawłem Ruczem. Małżeństwo przetrwało zaledwie 1,5 roku. Według medialnych doniesień para rozstała się ze względu na pieniądze. Jednak wygląda na to, że gwiazda szybko pozbierała się po miłosnym zawodzie.

Do tej pory skrzętnie skrywała jakiekolwiek informacje o ewentualnym, nowym związku. Jednak dwa tygodnie temu uchyliła rąbka tajemnicy i zadebiutowała na czerwonym dywanie z nowym chłopakiem. Razem z nowym parterem pozowała do zdjęć na corocznym Balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Wszyscy jednogłośnie orzekli, że para prezentowała się świetnie.

Lara Gessler obchodzi 30 urodziny z nowym chłopakiem

Nowym wybrankiem Lary jest Piotr Szeląg. Na razie nie wiadomo o nim zbyt wiele, ale najwyraźniej ich miłość kwitnie. Gwiazda właśnie podzieliła się kolejnym, radosnym zdjęciem z nowym wybrankiem. Fotografia pojawiła się na Instagramie przy okazji jej 30-tych urodzin. Do postu Lara dołączyła również podziękowania za życzenia dla bliskich i fanów:

Kochani, bardzo dziękuję za wspaniałe życzenia i masę życzliwych słów. To były takie urodziny, że do 40-stki na pewno mi wystarczy. Dziękuję! Jesteście wspaniali!

Życzenia od fanów

Pod wpisem nie zabrakło komentarzy fanów. Internauci zachwycali się parą i składali pod postem spóźnione życzenia:

Wyglądacie bosko kochani!! Love is in the air ?

Spełnienia wszystkich marzeń, samych dobrych chwil

Kochana, Radości i Miłości? idź tam gdzie Twe serce❤️

Ale ty jesteś mega pozytywna osobą ? Sto lat!

Skoro Lara Gessler obchodzi 30 urodziny, to pozostaje nam tylko dołączyć się do życzeń. Najlepszego!

Polecane

Może Cię zainteresować