×

Wiadomo, dlaczego Lara Gessler rozstała się z mężem. Miała poważny powód

Ostatnio dużo się mówi o Larze Gessler. Wszystko za sprawą jej nagiego zdjęcia umieszczonego w mediach społecznościowych i rozstania z mężem, Pawłem Ruczem.

Koniec małżeństwa

Ślub Lary odbył się zaledwie dwa lata temu. Wydawało się, że małżonkowie są bardzo zakochani i nie widzą świata poza sobą.

Niestety doniesienia o ich rozstaniu potwierdza m.in. fakt, że partner młodej Gessler wyprowadził się z domu do warszawskiej kawalerki. Rozwód ma się zakończyć na jednej rozprawie.

Znajomy pary, w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu” ujawnił przyczyny zakończenia ich małżeństwa:

Od początku widzieliśmy, że oni do siebie nie pasują. Nikt jednak Larze tego nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. W końcu postanowili się rozstać, ale w zgodzie, bez prania brudów

Prawdziwe przyczyny rozwodu?

Kariera i popularność Lary Gessler w ostatnich latach nabrała tempa. Wzięła udział w programie „Ameryka Express”, co podobno nie spodobało się jej mężowi. Media donoszą także, że za problemy w związku Lary i Pawła odpowiedzialne są… pieniądze!

Stopniowo zaczęły narastać między nimi żale o to, że utrzymanie domu jest na głowie Lary, a mąż nawet jej w tym nie wspiera

– napisano na Instagramie młodej Gessler.

Może Cię zainteresować

zamknij