×

Ta kobieta niedawno skończyła 80 lat. Kiedy zobaczysz jej ciało nie będziesz mógł w to uwierzyć!

Wiele osób próbuje rozpocząć nowe i lepsze życie. Niestety działania te nie zawsze kończą się sukcesem. W takich przypadkach nie powinniśmy się poddawać i zwlekać z wprowadzeniem ważnych zmian. Bierzmy przykład z osób, które na tym polu osiągnęły sukces. Tak jak zrobiła to najstarsza kulturystka na świecie.

Ernestine Shepherd z Baltimore, bo o niej mowa, niedawno świętowała z okazji 80. urodzin. Pomimo swojego wieku, kobieta ciągle bierze udział w zawodach i maratonach.

Co więcej, kiedy zobaczysz jej ciało, będziesz zszokowany! Aż trudno uwierzyć, że Ernestine ma tyle lat!

kulturystka-ernestine-shepherd (1)

Kobieta przyznaje, że przez większość swojego życia nie przepadała za aktywnością fizyczną. Wszystko zmieniło się jednak, kiedy 56-letnia Ernestine i jej siostra postanowiły zadbać o swoją formę.

kulturystka-ernestine-shepherd (2)

Siostry zakochały się w aerobiku, a z czasem zaczęły brać udział w zawodach sportowych. W 2010 roku, nazwisko sportsmenki trafiło do Księgi Rekordów Guinnessa – okrzyknięto ją najstarszą kulturystką.

kulturystka-ernestine-shepherd (3)

Typowy dzień Ernestine wygląda następująco: kobieta o 3 w nocy rozpoczyna medytacje, po czym uprawia jogging. Zaś o 8 przychodzi czas na jej prywatny trening. Kulturystka nigdy nie kładzie się późno do łóżka.

kulturystka-ernestine-shepherd (4)

Kobieta gotuje dla swoich bliskich, w tym ukochanego męża Colin’a, z którym tworzy udany związek od 60 lat. Jej dieta składa się z ryżu, piersi z kurczaka, kasztanów, zbóż i jajek. Ponadto, kulturystka pije codziennie bardzo dużo wody.

kulturystka-ernestine-shepherd (5)

Ernestine udowadnia, że można zacząć dbać o swoje ciało w każdym wieku. Najważniejsze, aby wytrwale dążyć do celu!

kulturystka-ernestine-shepherd (6)

Ernestine jest jedną wielką inspiracją, jeśli uważasz podobnie, udostępnij jej historię dalej!

Polecane

Może Cię zainteresować