×

Nietypowa interwencja w Inowrocławiu. Spał na ławce, nagle zaczął ćwiczyć

Nietypowa interwencja w Inowrocławiu. Straż miejska otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który leżał na ławce na terenie grillowiska w Solankach. Zanim mundurowi zjawili się na miejscu, doszło do zadziwiających scen. Inowrocław ma swojego Bruce’a Lee?

Nietypowa interwencja w Inowrocławiu

Zapadła noc, zrobiło się zimno, a operator monitoringu miejskiego w Inowrocławiu zauważył, że na jednej z ławek na terenie uzdrowiska „Solanki” leży mężczyzna. Przykryty był jedynie lekkim kocem, na stoliku obok postawił jedzenie i picie. Starszy mężczyzna nie ruszał się przez około godzinę, co zmartwiło operatora monitoringu.

Jak się później okazało, starszy mężczyzna leżał tam przez ponad godzinę, a z uwagi na temperaturę powietrza i godzinę wieczorną, operator postanowił zgłosić to dyżurnemu, który na miejsce wysłał patrol strażników

– przekazała straż miejska.

Wkrótce okazało się, że nie było powodów do zmartwień. Starszy mężczyzna udowodnił, że ma imponujący temperament. Jeszcze zanim patrol straży miejskiej dotarł na miejsce, mężczyzna obudził się, a potem…

Zabawa w Bruce’a Lee

Mężczyzna wstał, zdjął ubranie i przystąpił do ćwiczeń. Wyglądał przy tym, jakby wcielał się w jakąś filmową postać. Na początek wykonał krótkie rozciąganie, potem przystąpił do robienia przysiadów, wykopów i innych ćwiczeń. Co by nie mówić – mężczyzna pokazał, że jest w świetnej formie.

Rozgrzewkę inowrocławskiego Bruce’a Lee przerwali strażnicy, którzy przeprowadzili rozmowę ze zdezorientowanym mężczyzną.

Nagranie z tej niecodziennej interwencji zamieszczono na Facebooku, ku uciesze internautów. Niektórzy twierdzą, że mężczyzna zmotywował ich do ćwiczeń!

King Bruce Lee karate mistrz

Miał godzinę wyciszenie organizmu a później solidny trening

Poczułam się zmotywowana

To takie zarazem i smutne i śmieszne. Ale jaką facet ma kondycję. Tylko pozazdrościć.

Zepsuli panu trening

On tylko czeka , kiedy przyjdzie do niego kolejny uczeń, którego nauczy sztuki kung fu

Mistrz??? szykował się do walki z ostatnim Bossem w Mortal Kombat a mu przeszkodzili

Jaki kraj taki Rambo

– czytamy w komentarzach.

Na szczęście panu nic się nie stało, a cała historia ma szczęśliwe zakończenie.

Fotografie:

Może Cię zainteresować