×

Córka Williama nie dostanie pod choinkę wymarzonego prezentu. Książę nie wyraził na to zgody

Dzieci ze szlachetnych rodzin potrafią mieć niezwykłe wymagania. Księżniczka Charlotte i jej królewskie życzenie zaskoczyło wszystkich. Nawet jej tatę.

Księżniczka Charlotte i jej królewskie życzenie
Instagram

Królewski okres świąteczny

W Anglii nie tylko liczne witryny sklepowe zostały udekorowane w świątecznym klimacie. Również królewskie budynki, jak Pałac Buckingham i zamek w Windsorze zostały pięknie przyozdobione. Pojawiła się już nawet ogromna choinka.

Dzieci pary książęcej Williama i Kate nie mogą narzekać na brak prezentów. Dostają bowiem upominki z całego świata. Skąd te prezenty? Wszystko od sympatyków książęcej rodziny. Jednakże rodzice zdecydowali, że te prezenty trafią na cele charytatywne, a niespodzianki na gwiazdkę zostaną przygotowane bezpośrednio przez rodziców.

Księżniczka Charlotte i jej królewskie życzenie
Instagram

Niezwykłe życzenia George’a i Charlotte

Książęta zostały poproszone o napisanie listów do Świętego Mikołaja i ich przekazanie do rodziców, aby ci mogli je wysłać. Jako, że Mikołaj posiada wyjątkowo skuteczną pocztę, listy szybko dotarły do Laponii. Księżniczka Charlotte postanowiła nie owijać w bawełnę. Chce być jak królowa Elżbieta II, a że uwielbia konie, zażyczyła sobie… kucyka! I nie mówimy tutaj o żadnej zabawce.

Księżniczka Charlotte i jej królewskie życzenie
Twitter

Nie byłby to problem dla jej rodziców, jednak książę William stwierdził, że jego córeczka jest zdecydowanie za mała na taki prezent. Niewykluczone, że w przyszłości marzenie się spełni. Na razie będzie mogła potrenować w zabawkowym centrum jeździeckim, które znajdzie pod choinką.

Księżniczka Charlotte i jej królewskie życzenie
Instagram

Najstarszy syn Williama i Kate okazał się bardziej przyziemny w przeciwieństwie do siostry. George bowiem zażyczył sobie nowej rakiety tenisowej oraz stół do gry w piłkarzyki. I takie prezenty otrzyma, gdyż nie są aż tak wymyśle jak jego siostry.

Dodatkowym prezentem wspólnym dla rodzeństwa, będzie… zabawkowa kuchnia. Rodzice liczą, że rozwinie to ich kulinarne zainteresowania. Zapewne jeszcze niejednokrotnie ich zainteresowania ulegną zmianie i kto wie, jakie będą ich życzenia za rok.

Rodzice mają nadzieję, że ich pociechy będą w pełni zadowolone z tego, co znajdą pod choinką.

Źródła: party.pl, plejada.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować