×

Księżna Kate znika w oczach. Jej utrata wagi związana jest z chorobą!

Księżna Kate znika w oczach z powodu choroby. Fani rodziny królewskiej są zaniepokojeni tym, że jej sylwetka robi się coraz chudsza. Prawda na temat księżnej okazała się przerażająca.

Księżna Kate znika w oczach

Kata Middleton zawsze mogła poszczycić się idealną, smukłą sylwetką. Niestety w ostatnim czasie nie sposób nie zauważyć, że księżna bardzo schudła. Jej chudość niepokoi poddanych oraz jej męża, księcia Williama. Magazyn „Star” uważa, że przyczyną takiego stanu rzeczy są problemy rodzinne.

Z nieoficjalnych informacji wynika bowiem, że pomiędzy Kate i Williamem już od dłuższego czasu nie układa się zbyt dobrze. Plotki mówią nawet o tym, że małżonkowie śpią w oddzielnych pokojach i regularnie dochodzi między nimi do kłótni. Co więcej, można zauważyć, że Kate coraz częściej odwołuje rodzinne spotkania i pojawia się tylko na tych, na których jej obecność jest niezbędna. Anonimowy informator „Star” zdradził, że książę William jest przerażony tym, co dzieje się z Kate. Jego zdaniem, żona nie radzi sobie z presją królewskiego życia.

księżna Kate znika w oczach
Instagram

Nadmiar pracy

Według informatora, u Kate miała wystąpić bulimia, czyli poważne zaburzenie odżywiania, objawiające się napadami niekontrolowanego objadania się. Jednocześnie towarzyszy jej nieustanny lęk przed przybraniem na wadze. Z identycznymi problemami zmagała się w przeszłości księżna Diana.

Zgodnie z doniesieniami informatora, Kate schudła z 54 kg do 43 kg. Wygląda na to, że odpowiedzialność za zbyt szczupłą sylwetkę Kate spoczywanie częściowo na Meghan Markle. Okazuje się bowiem, że odkąd Meghan i Harry wyjechali do Ameryki, Kate ma dużo więcej pracy niż do tej pory.

Teraz, kiedy Markle wyjechała do Ameryki, Kate jest dwa razy bardziej obciążona pracą niż kiedyś. Dodaj do tego presję związaną z nauczaniem w domu George’a i Charlotte i taki jest skutek.

Z wypowiedzi informatora wynika, że książę William zwrócił się nawet do samej królowej Elżbiety II z prośbą o pomoc. Potrzebował rady na temat tego, jak reagować na niepokojące zachowanie Kate. Książę William boi się, że w przypadku, gdy zareaguje w zły sposób, stan psychiczny Kate ulegnie dodatkowemu pogorszeniu.

Jest szczególnie przerażony, wiedząc, że jego matka sama walczyła z zaburzeniami odżywiania.

Bardzo prawdopodobne, że więcej informacji na temat problemów księżnej Kate znajduje się w tajnym dzienniku Meghan Markle.

księżna Kate znika w oczach
Instagram
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować