×

Intymny dziennik Meghan Markle wyciekł do mediów. Pisała m.in. o Harrym i Kate

Intymny dziennik Meghan Markle ujrzał światło dzienne. Podobno znajdują się w nim zapiski dotyczące członków rodziny królewskiej. A zdawało się, że odejście Harry’ego z żoną z królewskiego dworu na zawsze utnie tematy sporów. Tymczasem, może rozpętać się ogromny skandal.

Intymny dziennik Meghan Markle

Choć oficjalnie już od prawie dwóch miesięcy Meghan i Harry nie są członkami rodziny królewskiej i nie mogą tytułować się mianem książąt, to wciąż pojawiają się nowe doniesienia na temat szczegółów z ich życia. Jedna z brytyjskich gazet donosi, że doszło do wycieku intymnego dziennika należącego do Meghan Markle.

Miały się w nim znaleźć liczne informacje obciążające brytyjskich monarchów. Zapiski miały być sporządzone na przestrzeni 2017 i 2018 roku. Markle miała w nim zdawać relacje z tego, jak wyglądały jej pierwsze randki z Harrym czy spory z królową Elżbietą. W pamiętniku ma znajdować się nawet szczegółowo opracowany plan opuszczenia rodziny królewskiej. 

Brytyjskie czasopismo twierdzi, że o pamiętniku wiedziało zaledwie kilku najbliższych przyjaciół Meghan. W jego wnętrzu miały się znaleźć m.in. następujące, bardzo szczere wyznania:

Harry mnie kocha, ale czy ja kocham jego?

Meghan Markle miała się też żalić kartkom papieru z trudnych relacji, jakie łączyły ją z księżną Kate.

Milczenie Kate jest tak przerażające, szczególnie gdy jest skierowane przeciwko mnie. Przynajmniej Beatricze jest dla mnie miła.

W dzienniku można znaleźć komentarze na temat każdego z członków rodziny królewskiej.

Książę Karol to straszny flirciarz.

Gdzie można przeczytać treść dziennika?

Choć mówi się, że „dziennik wyciekł” to jego oryginalnej treści nie można znaleźć w sieci, a podane fragmenty są jedynie hipotetycznymi cytatami, jakie Meghan Markle mogła napisać w pamiętniku.

Podobny przypadek miał miejsce przed kilkoma tygodniami, kiedy to „The Daily Mail” opublikował artykuł, w którym insynuował, że Meghan zamierza wydać książkę opartą o zapiski ze swojego pamiętnika prowadzonego w ostatnich latach. Plotka szybko została zdementowana przez przyjaciela księżnej, który powiedział, że:

Historie dotyczące Meghan wydają się coraz bardziej naciągane. Nic nie wiemy o żadnym dzienniku.

„The Daily Mail” jest jedną z czterech gazet, z którymi Meghan i Harry zakończyli współpracę, ponieważ byli oburzeni tym, że w prasie tak często publikowane są nieprawdziwe informacje dotyczące ich życia. Czy tym razem jest podobnie?

intymny dziennik Meghan Markle 2
Twitter
Źródła: www.pomponik.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować