×

Jak dziś wyglądałaby księżna Diana? To zdjęcie zdradza wszystko

Jak wyglądałaby księżna Diana w wieku 61 lat? Jaka by była, gdyby nie zginęła w wypadku 25 lat temu? Odpowiedzi spróbował udzielić turecki fotograf, który zaprezentował wizualizację stworzoną dzięki sztucznej inteligencji. Na zdjęciu widzimy 61-letnią „królową ludzkich serc”, ale internauci uważają, że artysta przesadził z „postarzaniem” pierwszej żony Karola.

Królowa ludzkich serc

Księżna Diana nie miała łatwego życia przy boku księcia Karola. Mąż zdradzał ją i krytykował. Brytyjczycy natomiast byli nią zachwyceni. Mówili o niej „królowa ludzkich serc”.

Już tydzień po zaręczynach z najstarszym synem królowej Elżbiety II, Diana zaczęła podupadać na zdrowiu. Zachorowała na bulimię po tym, jak Karol stwierdził, że jest „pulchna w okolicy talii”. Później zdiagnozowano u niej depresję poporodową.

Jednak mimo wielu przeciwności, Diana dopięła swego i odeszła od męża. Pokazała tym samym niezwykłą siłę. Związała się nawet z egipskim producentem filmowym – Dodim Al-Fayedem. Niestety ich szczęście nie trwało zbyt długo. Oboje zginęli w wypadku samochodowym w 1997 r. Wiadomość o śmierci 36-letniej księżnej Diany wstrząsnęła światem.

Jak wyglądałaby księżna Diana w wieku 61 lat? Wizualizacja

Od śmierci księżnej Diany minęło już 25 lat. Jednak wiele osób do dzisiaj nie może pogodzić się z jej przedwczesnym odejściem i z rozżaleniem wspomina jej tragiczny los. Gdyby „królowa ludzkich serc” przeżyła, skończyłaby w tym roku 61 lat.

Zarówno Brytyjczycy, jak i wielu innych ludzi na całym świecie doskonale pamięta matkę księcia Williama i księcia Harry’ego. Nic więc dziwnego, że zastanawiają się, jak wyglądałaby dziś księżna Diana, gdyby nie zginęła w wypadku. Na to pytanie postanowił odpowiedzieć turecki artysta.

Fotograf Alper Yesiltas, wykorzystując sztuczną inteligencję „postarzył” o 25 lat księżną Walii i zaprezentował jej fotografię w mediach społecznościowych. Internauci poddali zdjęcie ostrej ocenie. Uważają, że artysta za bardzo ją postarzył.

Według niektórych, Diana na tym zdjęciu wygląda na znacznie więcej niż 60 lat, ma nienaturalny kolor skóry i sporo zmarszczek. W komentarzach możemy przeczytać:

Diana miałaby dzisiaj tylko 61 lat i bardzo prawdopodobne, że wciąż dbałaby o siebie, więc wyglądałaby młodziej niż na zdjęciu

Myślę, że wyglądałaby dużo lepiej niż na tym zdjęciu

Zaprezentowałeś ją, jakby siedziała na słońcu przez 25 lat i paliła papierosy w przyczepie kempingowej w Mississippi. Twoje zdjęcia są niesamowite, ale to obraźliwe i nieodpowiedzialne

Jak mogłaby wyglądać 61-letnia „królowa ludzkich serc”? Wizualizację tureckiego fotografa udostępniamy poniżej

Nie jest to jedyna wizualizacja tego typu. Praktycznie co roku pojawiają się podobne „postarzone” zdjęcia księżnej Diany. Jednak to wszystko, to tylko przypuszczenia…

Źródła: kobieta.wp.pl, www.plotek.pl, plejada.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij